“Sorunların çözüleceğini ümit ediyorum”

    Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, Karamürsel Devlet Hastanesi Baştemsilcisi Osman Baran, Genel Kurul Delegesi Erkan Türkmen ile bir...

BÜYÜT

 

 

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, Karamürsel Devlet Hastanesi Baştemsilcisi Osman Baran, Genel Kurul Delegesi Erkan Türkmen ile birlikte Hastane Yöneticisi Opr. Dr. Metin Balatlı’yı makamında ziyaret eti.

HUZURLU VE MUTLU ORTAM

Ömer Çeker; “Sorumlu sendikal anlayışımız gereği Kurumda görev yapan personelin sendikamıza iletmiş oldukları sorunları Sayın Yönetici Balatlıya ilettik. Kendisinden sorunların çözümünü talep ettik. Sorunların kısa sürede çözüleceğini ümit ediyorum. Balatlı hastanede yönetici olarak göreve başlamış olduğu tarihten bu yana sorunlara karşı göstermiş olduğu duyarlılık, personele karşı yaklaşım tarzı hastanedeki hizmet kalitesinin yükselmesine sebebiyet verdiği gibi kurum çalışanlarının huzurlu ve mutlu bir ortamda çalışmasını sağlamıştır” dedi.

BALTALI BAŞARILI

Başkan Çeker; “Personelin mutlu olması Balatlı’nın başarılı olduğunu göstermektedir. Geçmişte kurum amirlerinin usulsüz uygulamaları hizmet üretimini olumsuz etkilemekteydi. Sayın Balatlı ve ekibi kurumda normalleşmeyi sağlamışlar. Sayın Balatlı,  Kanun, Yönetmenlik ve Genelgeler çerçevesinde kurumu sevk ve idare ettiği takdirde, yasalar ışığında yapacağı yenilikleri ben ekibimle birlikte destekleyeceğiz. Aksi takdirde uyarılarımızı yapar, hukuki haklarımızı kullanmada tereddüt etmeyiz” şeklinde konuştu. 

11 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR