Çayırova’da AKP rüzgârı

Yoğun SKM programları ile ilçede AK Parti Rüzgârı estiren Çayırova Seçim ve Koordinasyon Merkezi, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosm...

BÜYÜT

Yoğun SKM programları ile ilçede AK Parti Rüzgârı estiren Çayırova Seçim ve Koordinasyon Merkezi, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ağırladı. İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin eşlik ettiği programlar ilçenin farklı mahallelerinde devam etti.  Ağırlıklı olarak ev toplantılarına katılan SKM heyeti ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, mahalle sakinleri ile bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

 

Vatandaşların talep ve beklentileri ile yakından ilgilenen Karaosmanoğlu, samimi tavırları ile mahalle sakinlerinin gönüllerini fed etti. Samimi sohbetlerin ardından mahalle sakinlerine hitap eden Başkan Karaosmanoğlu,  AK Parti’nin yerelde ve genelde yapmış olduğu hizmetler ile Türkiye’nin dünya ülkeleri arasında itibar kazandığını, yapılan hizmetlerin en güzel göstergelerinden birinin de Kocaeli olduğunu ifade etti. Vatandaşların ilçe ve Büyükşehir Belediyesinden beklentilerini dinleyen Karaosmanoğlu, gerekli notları alarak Çayırova’da yapılaması planlamalar çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Programlara sanayi kuruluşlarını ziyaret ederek devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, İlçe Başkanı Zafer Kılıç, Kadın Kolları Başkanı Hacer Banu Çürüksulu Demir, Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler, Belediye Meclis Üyeleri, il ve ilçe yöneticileri eşlik etti.

 

GELECEĞİN ÇAYIROVA’SINI İNŞA EDİYORUZ

Özgürlük Mahallesinde düzenlenen toplantıya katılan Başkan Karaosmanoğlu ve SKM heyeti burada da mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi ile karşılandı. Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Zafer Kılıç, 13 yıldır Türkiye’de var olan huzuru ve güven ortamını bozmak isteyen şer güçlerin olduğunu, yapılmak istenen bu oyunu 1 Kasımda sandıklara giderek bozacaklarını ifade etti. Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, belediyenin yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Kısa sürede Çayırova’da gözle görülür bir değişimin olduğunu ifade eden Demirci “ yatırım ve hizmetlerimizi yaparken kaynaklarımızı verimli bir şekilde kullanıyoruz. Yaptığımız çalışmalar ile günün ihtiyaçlarını karşılarken bir yandan da geleceğin Çayırova’sını inşa ediyoruz” dedi.

 

İSTİKRAR SÜRSÜN TÜRKİYE BÜYÜSÜN

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu yaptığı konuşmasında Büyükşehir Belediyesin çalışmaları hakkında bilgiler verdi. AK Parti hükümeti ile Türkiye’nin her anlamda güçlendiğini ifade eden Başkan Karaosmanoğlu “ 2002 yılından sonra büyümeye ve güçlenmeye başlayan bir Türkiye var. Bu gelişmelerden rahatsız olan birçok çevre bu güne kadar çeşitli hile ve oyunlar ile ülkemizi karıştırmak istediler. 13 yıldır ülkemizde var olan huzur ve sükûneti bozmak isteyenler yaptıkları her oyunda bozguna uğrayarak halkımızın içerisine fitne sokmaya çalıştılar. Halkımızın arasına etnik ayırım yaparak bizleri ayrıştırmak isteyenlere vereceğimiz en iyi cevap 1 Kasımda sandığa giderek olacaktır” dedi. Büyükşehir Belediyesinin yapmış olduğu hizmetlerden Çayırova’nın da en iyi şekilde faydalandığını ifade eden Karaosmanoğlu, 1 Kasım da yapılacak olan seçimler için AK Partiye destek istedi.

09 Ekim 2015 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR