Kuzuyayla’nın şahane atmosferinde yürüdüler

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile yürüyüş tutkunlarının bu hafta sonundaki adresi Kartepe Kuzuyayla Mesire Alanı oldu. Kuz...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile yürüyüş tutkunlarının bu hafta sonundaki adresi Kartepe Kuzuyayla Mesire Alanı oldu. Kuzuyayla’nın eşsiz atmosferi ve çiçek kokularıyla dolu atmosferinde yapılan yürüyüşe ilgi yoğun oldu.
 
KARTEPE KUZUYAYLA MESİRE ALANI
Başkan Karaosmanoğlu’nun önderliğinde süregelen sağlıklı yaşam yürüyüşleri bu hafta sonunda Kartepe’ye bağlı Kuzuyayla Mesire Alanı’nda devam etti. Asırlık çınar ağaçlarının gölgesinde yapılan ısınma hareketleriyle başlayan yürüyüş yaklaşık 5 kilometrelik alanda devam etti. 7’den 70’e katılımın sağlandığı yürüyüşte Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık da hazır bulundu.
 
SAĞLIKLI KENT KOCAELİ
Yürüyüş tutkunları, böylesine güzel bir atmosferde kendilerine yürüme imkanı sağladığı için Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkürlerini iletti. Kocaeli’nde yaşayan herkesin sağlığına ve sağlıklı bir kentte yaşamasına azami önem verdiklerini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Yürüyüş en güzel ve en sağlıklı spor dallarından birisidir. Büyükşehir olarak amacımız Kocaeli’nde yaşayan herkesin sporun bir dalıyla meşgul olmasıdır. Bu nedenle sporu tabana yaymak için çalışmalarımız devam ediyor’’ dedi.

19 Eylül 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR