Çevre ödülü alana İZAYDAŞ’tan indirim

Kocaeli Sanayi Odası’nın düzenlediği “Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri” yarışmasının hazırlıkları başladı. Jüri ödüllerin veriliş tarihini 8 Temmuz o...

BÜYÜT

Kocaeli Sanayi Odası’nın düzenlediği “Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri” yarışmasının hazırlıkları başladı. Jüri ödüllerin veriliş tarihini 8 Temmuz olarak belirlerken, İZAYDAŞ ödül alan firmalara özel indirim yapacak.

Kocaeli Sanayi Odası, 1995 yılından itibaren çevre bilincinin gelişmesine, çevrenin korunmasına ve gelişimine katkıda bulunulmasına yönelik çalışmaları olan sanayi kuruluşlarının ödüllendirilmesi amacıyla “Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri” adıyla yarışma düzenliyor. Yarışmayla ilgili bu yılın ilk toplantısı yapıldı. Toplantıya KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu başkanlık etti.

KİMLER KATILDI?
Toplantıya İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammed Saraç, Büyükşehir Belediyesi’nden Melih Akduman, Mesut Önem, Tema’dan Nermin Tol, Tübitak-Mam’dan Selma Ayaz, KOÜ’den Yrd. Doç. Dr. Esra Can Doğan, GOSB’dan Zeynep Kahramanlı, Funda Yılmaz, Kal-Der’den Samim Saner, KSO’dan Genel Sekreter Necmettin Bayraktar, Genel Sekreter Yardımcısı Elif Bilgisu, Çevre Danışmanı Piraye Gök katıldı.

8 TEMMUZ’DA
Toplantıda Çevre Haftası’nda düzenlenecek bir törenle sahiplerini bulacak olan “Çevre Ödülü” ve “Teşvik Ödülleri” için başvurularla ilgili tarih ve organizasyon takvimi görüşülerek, ödül yönetmeliği ile başvuru formları gözden geçirildi. Jüri toplantısında takvimin 28 Mart 2011 tarihinde yapılacak toplantıda belirlenmesi kararlaştırılırken, çevre ödüllerinin veriliş tarihi ise 8 Temmuz 2011 olarak benimsendi. Çevre ve Teşvik Ödülü almaya hak kazanan firmalara İZAYDAŞ tarafından özel indirimler yapılacak.

17 Mart 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR