SP, bugün Baş Müşahitler Şurası’nı gerçekleştirecek

SP İl Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı Maşallah Söğüt, bugün Baş Müşahitler Şurası’nı gerçekleştireceklerini belirterek, 2 bin 930 baş müşahidi...

BÜYÜT

SP İl Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı Maşallah Söğüt, bugün Baş Müşahitler Şurası’nı gerçekleştireceklerini belirterek, 2 bin 930 baş müşahidin görev dağılımını yapacaklarını söyledi.

Saadet Partisi (SP) İl Teşkilatı’nın bugün yapacağı Baş Müşahitler Şurası hakkında açıklamalarda bulunan İl Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı Maşallah Söğüt, 2 bin 930 sandık baş müşahidine görevlerinin ve seçmen listelerinin verileceğini belirtti. Programa il ve ilçe başkanları ve GİK üyelerinin de katılacağını söyleyen Söğüt, “Baş müşahitler görevlerini aldıktan sonra çalışma alanlarına sevk edilecekler. Bu programdan sonra 2 bin 930 arkadaşımız daha Milli Görüş misyonunu yeni nesillere anlatmak için yollarda olacak” şeklinde konuştu.

MART AYINDA İKİNCİ ŞURA
Baş Müşahitler Şurası’nın ardından tüm teşkilatın sokağa ineceğini söyleyen Söğüt şunları aktardı “İlçelerle birlikte seçim işleri başkanlığımız 2 bin 930 yardımcı müşahit çalışması yapacak. Mart ayında da yardımcı müşahitler şuramızı gerçekleştireceğiz. Mart ayının ikinci yarısından sonra Kocaeli’nin her köşesinde Saadet’in ayak sesleri duyulacaktır. 17 Ekim kongremizin ardından siyasi arenada gündeme ağırlığımızı ve gücümüzü bir kez daha koyduk. Yapılan ayak oyunlarının ardından bugün bütün teşkilatlarımız ayaktadır.”

17 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR