AKP, 22 Mayıs’a kilitlendi

AKP İl Teşkilatı, 22 Mayıs’ta ilimize gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Gebze Stadı’nda yapacağı mitinge 70 bin kişi bekliyor. Erdoğan mit...

BÜYÜT

AKP İl Teşkilatı, 22 Mayıs’ta ilimize gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Gebze Stadı’nda yapacağı mitinge 70 bin kişi bekliyor. Erdoğan mitingin yanı sıra 141 hizmetin açılışını yapıp, Gençlik Şölenine katılacak.

AKP İl yönetim kurulu toplantısı parti binasında yapıldı. Toplantıda seçim çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Civelek, seçim çalışmalarının programlı bir şekilde devam ettiğini söyledi. Civelek, “Diğer partilere bakıldığında birbirlerinin değirmenlerine su taşımaktadırlar. Milletimiz sandıkta gereken cevabı verecektir. Biz öncelikle işsizliği çözmeye çalışıyoruz. İstihdam konusunda Bakan Nihat Ergün Ford’a 1000, Honda’ya da 400 kişinin alınacağını söyledi. İşsizlik bizim baş düşmanımızdır. Hükümet olarak bu yönde adımlar atıyoruz” dedi.

141 AÇILIŞ YAPILACAK
22 Mayıs tarihinde Başbakanımız kentimize gelecektir diyen Başkan Civelek “10. Gençlik Şöleni Gebze Stadı’nda yapılacak. Ayrıca Gebze Belediyesi önünde belediyeler tarafından yapılan 141 hizmetin açılışı töreni yapılacak.
Miting komisyonu başkanı Mehmet Uzunoğlu oldu. Komisyon 22 Mayıs’a kadar ayrı bir grup olarak çalışılacak ”dedi.

70 BİN KİŞİ BEKLENİYOR
Başkan Civelek “Mitinge gençlik, kadın ve ana kademeler olarak görüşmeler yaptık. Bu mitingimizi 70 bin kişi ile yapacağız. Gençlik kollarının hedefi 33 bin kişiyle katılım sağlayacak. İlçelere göre dağılımları da var. Kabalığı kaldıracak yer aradık. Gebze Stadı bunun için tercih edildi” açıklamasında bulundu.

KİTAPÇIK HAZIRLANIYOR
Seçim çalışmalarını aralıksız devam ettiklerini söyleyen Civelek, “Yedek üyelerimizle önümüz ki hafta yönetim kurulu toplantısı yapılacak. Yedek oyuncularımızı da sahaya süreceğiz. Sahada çalışacak arkadaşlarımız gereklidir. Bunun içinde bütün AKP’lileri alana çıkarıyoruz. Bütün argümanları kullanacağız. Dokümanlarımız hazırlanmaktadır. 2 tane kitapçık hazırlıyoruz. 8.5 yılda yapılan çalışmaların anlatılacağı kitap. Burada görsellerimiz yer almaktadır. Bundan sonra ne yapacağımızı anlatan kitapçık hazırlanmaktadır. Bu dokümanlarla halkımıza ulaşacağız” söyledi.

GENÇLERE ÇAĞRI
AKP İl Gençlik Kolları Başkanı Ercan Azak da yaptığı açıklamada, “İl Gençlik Kolları olarak büyük bir gururu yaşıyoruz. Kocaeli’de yapılacak gençlik şölenine en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Hedefimiz 33 bin kişidir. Sanatçı olarak Uğur Işılak ve Anadolu Ateşi grubu olacak. Ardından Başbakanımız gençlerimize hitap edecek. 81 ilimizden katılımlar olacak. AKP sınırları zorlamaktadır. Dünya genelinde ülkelerden katılımlar olacak. Bütün gençlerimizi şölene bekliyoruz” dedi.

05 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR