Av. Tamer Solakoğlu’nun Gebze’de ziyaretleri

Kocaeli CHP Milletvekili aday adayı Avukat Tamer Solakoğlu, Gebze Basınıyla yapılan kahvaltının ardından CHP Gebze İlçe Yönetim Kurulu üyesi iken ilç...

BÜYÜT

Kocaeli CHP Milletvekili aday adayı Avukat Tamer Solakoğlu, Gebze Basınıyla yapılan kahvaltının ardından CHP Gebze İlçe Yönetim Kurulu üyesi iken ilçe başkanı Sedat Tatar’ın istifası sonrasında ilçe yönetiminin oylarıyla ilçe Başkanı seçilen ve Genel Merkez tarafından görevden alınan meslektaşı Recep Dursun’u, bürosunda ziyaret etti.

 

RECEP DURSUN’DAN TAM DESTEK

CHP Kocaeli Milletvekili aday adayı Tamer Solakoğlu önceki İlçe Başkanı Recep Dursun’u ziyaretinde şunları söyledi; “ aday adayı olarak partimizin duayenlerini ve örgütümüzü geziyorum. Gittiğim her yerde ön seçimle ilgili konuşmaların sürmesi ve hala bitmemesi beni üzüyor. Patimizin en yetkili organı bir karar almış ve uygulamaya koymuştur. Bu tartışmaları bitirip artık seçime odaklanmak gerekiyor. Bu konuda il ve ilçe örgütlerimize yardımcı olmamız lazım. Aday olarak listede yer alsam da almasam da, adaymış gibi çalışacağım. Çünkü siyaset benim için yeni başlıyor. Bu uzun ve meşakkatli bir görev, bu göreve hazırım ve desteğinizi bekliyorum, kızmak, küsmek yok beraber CHP iktidarı için çalışmaya devam edelim” dedi.

Gebze Önceki İlçe Başkanı Av. Recep Dursun da, “Ziyaretinizden çok memnun oldum. Benim için olmazsa olmaz olan ön seçimin gerçekleşmemesi, partimizdeki heyecanı düşürdü. Ancak, siyaset uzun soluklu bir süreci kapsıyor. Biz partimizin iktidarı için her zaman çalışacağız. Sizin vekil olarak görev yapmanızı gönülden arzu ediyorum, başarılar dilerim” dedi. Karşılıklı yapılan sohbetin ardından CHP Kocaeli Milletvekili aday aday Av. Tamer Solakoğlu Gebze CHP ilçe örgütünü ziyaret etti.

 

SOLAKOĞLU CHP GEBZE İLÇE ÖRGÜTÜNÜ ZİYARET ETTİ

Kocaeli CHP Milletvekili aday adayı Av. Tamer Solakoğlu Gebze İlçe Örgütünü ziyaretinde, ilçe Başkanı Yakup Yılmaz ve ekibine başarılar diledi. Solakoğlu “Şahsınızda görev yaptığınız örgütüme ve size başarılar dilerim. Genel Başkanımızın aldığı karar gereği Merkez yoklamasına tabi tutulan Kocaeli’nin ilçelerini ziyaret ediyorum. Yıllar önce ben de Gölcük ve İzmit CHP’de ilçe yönetim kurulu üyeliği yaptım. 2 dönem Baro Başkanlığı yaptım. Bu süreçte edindiğim tecrübelerimi paylaşmak için görev bekliyorum. Liste de yer alsam da almasam da Örgütümüzün emrinde çalışacağım. Çünkü siyaset uzun soluklu dur. Ben siyaseten partime uzun yıllar hizmet etmeye adayım” dedi.

Gebze CHP ilçe Başkanı Yakup Yılmaz “ziyaretinizden memnun oldum. Hepimiz, partimizin neferi olarak çalışacağız. Bu görevler gelip geçicidir. Mühim olan ülkemizin geleceğidir. Bu hedef doğrultusunda hepimiz sorumluluk alarak çalışmalıyız. Küsmeden, ayrımız gayrımız olmadan, iktidar için çok çalışmalıyız, size başarılar dilerim” dedi. Av. Tamer Solakoğlu İlçe Binasında partililerle seçim çalışmaları ve ülke gündemi hakkında sohbet etti. Partililerle çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu.

24 Mart 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR