Başar’dan destek turlarına devam

  CHP Körfez Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Reşat Başar, Kuzey Mahallesi’nde Körfez İşçi Emeklileri Derneği’ni ziyaret ederek, hem projeleri hakkında...

BÜYÜT

 

CHP Körfez Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Reşat Başar, Kuzey Mahallesi’nde Körfez İşçi Emeklileri Derneği’ni ziyaret ederek, hem projeleri hakkında bilgi verdi hem de destek istedi.  Dernek başkanı M. Derviş Ilgaz tarafından samimi bir şekilde karşılanan Başar, “Bir ayağımız derneğinizde olacak” dedi.

 

TEKSTİL ZİYARETİ

Körfez İşçi Emeklileri Derneği’nde büyük bir ilgiyle karşılanan Başar, gördüğü ilgi karşısında büyük moral buldu. Başar, daha sonra ise Yiğitler Tekstil Atölyesi’nde çalışan 80 kadın işçi ile buluştu. Başar, burada da özellikle çalışan kadınlara yönelik hazırladıkları kreş projesini anlattı.

 

EMEKÇİLERLE BİRLİKTEYİZ

CHP adayı Başar, bazı taşeron firmalarda çalışan Körfezli işçiler yerel seçim merkezinde Prof. Dr. Reşat Başar’ı ziyaret ederek, yaşadıkları zorlukları anlattılar, beklentilerinden bahsettiler. Projelerinden de söz eden Başar, emeğin ve emekçinin yanında olduğunu belirterek, iktidara geldiklerinde emekçi hakları için elinden geleni yapacağına söz verdi.

23 Mart 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR