“ANAFEN'e talep geçen yıldan fazla”

Körfez'de yıllardır hizmet veren ve kendi alanında ülkemizin en önemli eğitim markalarından biri konumunda bulunan ANAFEN Dershaneleri, bu yıl yine y...

BÜYÜT

Körfez'de yıllardır hizmet veren ve kendi alanında ülkemizin en önemli eğitim markalarından biri konumunda bulunan ANAFEN Dershaneleri, bu yıl yine yoğun bir taleple karşı karşıya bulunuyor. Geçtiğimiz yıllara oranla talebin yüzde 10 daha fazla gerçekleşmesi, idarecileri, öğretmenleri bir hayli sevindirdi. Körfez'de iyi bir okula gitmenin yolunu ANAFEN Dershanesi'nde gören veliler, çocuklarını dershaneye yazdırıyor.


EĞİTİM GÖNÜL İŞİ

Dershane Müdürü Nuri Demir, eğitimin bir gönül işi olduğunu söyleyerek, "Bugünkü eğitim sistemimizde dershaneler olmadan öğrencilerin iyi bir eğitim alması neredeyse imkansızdır. Bu yüzden dershanemize olan talep her geçen gün artmaktadır. Eğitimin en iyisini vermek için hiç bir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Amacımız, bize teslim edilen öğrencilere istedikleri okulları kazandırmaktır.


TECRÜBELİ KADRO

Yılların verdiği tecrübe ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz biliyoruz ki, her şeyin başı eğitimdir. İyi bir eğitim ise, tecrübeli kadro, bol doküman, disiplinli eğitim ve her şeyden önce de kendini öğrencilere adamışlık ile mümkün olur. Kapandı-kapanılacak denilen bir dönemde dershanemize gösterilen yoğun ilgi, bizleri mutlu etmiştir ve bir o kadarda dershanelere ne kadar ihtiyacın bulunduğunu insanlarımız farkına varmıştır" dedi.

31 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR