Hüseyin Yusuf’un ilk ziyareti İlim Yayma Cemiyeti'ne

İlim Yayma cemiyetinin haftalık toplantısına katılan Yusuf toplantının tamamında yer aldı. Toplantıda ilk olarak İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı Fey...

BÜYÜT

İlim Yayma cemiyetinin haftalık toplantısına katılan Yusuf toplantının tamamında yer aldı. Toplantıda ilk olarak İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı Feyzi Utaş misafir olarak katılan Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Yusuf'un hayırlı bir yola çıktığını kendisinin daha önceki zamanlarda cemiyete büyük katkılarının olduğunu vurgularken ileride bakan olduğu zamanda yardımlarının devam etmesini temenni ettiklerini söyledi.

 

BU SIRALARDA BÜYÜDÜM

Ak Parti Milletvekili aday adayı Hüseyin Yusuf cemiyet toplantısında gerçekleştirdiği konuşmasında; "Buraya bir konuşma hazırlayarak gelmedim bu sıralarda büyüdüğüm için eksiklerimizi sizin tamamlamanızı düşünerek buraya tanışmadıklarımla tanışmak için geldim" dedi. Yusuf, cemiyette gerçekleştirilen sohbeti de dikkatli bir şekilde dinledi.

 

1 YAŞIMDAN BERİ BURDAYIM

"Tanışmadıklarımla Tanışmak için geldim" diyen, Hüseyin Yusuf öz geçmişinden bahsederken Aslen Trabzonlu olduğunu, Kocaeli'nin yoğun göç alan bir il olduğuna değinen Yusuf, ailesinin de kendisi 1 yaşındayken buraya göç ettiğini söyledi.

 

2023 VİZYONUNDA BİZİMDE TUZUMUZ OLSUN DEDİK

Partinin kurucu İlçe Başkan Yardımcısı olduğunu vurgulayan Yusuf Ülkemizin 2023 Vizyonunda bizimde bir katkımız olsun diye bu yola çıktık. Aday oluruz olmayız seçiliriz ya da seçilmeyiz bunların hiçbiri önemli değil önemli olan sizin taktirinizi kazanman bugün aday adayı olarak buradayız yarın inşallah aday olarak tekrar geliriz" dedi.

05 Mart 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR