Sinan Ejderoğlu, AKP’yi nezakete davet etti

Sinan Ejderoğlu tarafından gönderilen yazılı açıklama şu şekilde: AKP’Yİ SİYASİ NEZAKETE DAVET EDİYORUZ 7 Haziran günü yapılacak olan Milletvek...

Sinan Ejderoğlu tarafından gönderilen yazılı açıklama şu şekilde:

AKP’Yİ SİYASİ NEZAKETE DAVET EDİYORUZ

7 Haziran günü yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimlerine Büyük Birlik Partisi ile beraber Saadet Partisi çatısı altında seçime giriyoruz. Bu birliktelik seçmen nezdinde büyük bir itibara mazhar olmuş, her kesimden insanımızın Saadet Partimize teveccühü gerçekleşmektedir.

Kıyaslanmayacak derecede orantısız maddi imkânlara rağmen yürüttüğümüz seçim kampanyasının seçmen nezdinde kabulü ve seçmen ilgisinin en üst düzeyde olması AKP yönetimini rahatsız etmiş ve paniklemesine sebep olmuştur.

Bu sebepledir ki; Saadet Partimizin yükselişini engellemek, darbe vurmak ve AKP lehine algı oluşturmak için Bakan, Belediye Başkanı ve Milletvekili gibi konumlar kullanılarak gayri ahlaki tutum ve davranışlara tevessül edilmektedir.

Bu meyanda AKP’nin Vefa Toplantıları adı altında eskiden Partimizde bulunmuş ve halen de partimizde görev üslenmiş bazı insanları davet ederek yapmaya çalıştığı toplantılarla oluşturmak istediği algı, asgari siyasi nezaket kurallarına ve Müslüman ahlakına uymamaktadır. Teşkilat mensuplarımızın bu ve benzeri aldatmaca toplantılara ve ilgili haberlere itibar etmeyeceği gün gibi aşikârdır.

Kamuoyuna saygıyla duyrulur.

Sinan EJDEROĞLU

İl Başkanı

04 Haziran 2015 Kocaeli- SiyasetYÜKLENİYOR