İzmit Kent Konseyi Engelli Meclisi’nde seçim yapıldı

Hür Gör Spor Kulübü Başkanı  Sinan Kilit ile Kocaeli Engelsiz Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Bülent Cengizhan başkanlığındaki listelerin yarıştığı se...

BÜYÜT

Hür Gör Spor Kulübü Başkanı  Sinan Kilit ile Kocaeli Engelsiz Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Bülent Cengizhan başkanlığındaki listelerin yarıştığı seçim oldukça demokratik bir ortamda gerçekleşti. Divan başkanlığını İzmit Kent Konseyi Başkanı Cafer Kozluca ile divan üyeliklerini İzmit Kadın Meclisi Başkanı Asuman Sert ve İzmit Belediyesi Sosyal İşler Birim Sorumlusu Sinem Gülenç’in yaptığı kongrede 58 üye oy kullandı.


KAYBEDEN YOK

Eski Başkanı Tenzile Görgün’ün aday olmadığı kongrede üyelerden 38’in oyunu alan Bülent Cengizhan, İzmit Kent Konseyi Engelli Meclisi’nin yeni başkanı olurken Sinan Kilit ise  üyelerden 20’sinin oyunu alabildi. Seçim sonrası Sinan Kilit, rakibini kutlayarak” önemli olan hizmet etmek. Demokratik bir seçim oldu. Bülent kardeşimi ve ekibini kutluyor, bize bir görev düşerse seve seve yapmaya hazırız” dedi.


TEŞEKKÜR ETTİ

İzmit Kent Konseyi Engelli Meclis başkanı seçilen Bülent Cengizhan da  yaptığı konuşmada “ Destek olan tüm dernek başkanları ve üyelere teşekkür ederim. Tüm engelliler için hep birlikte güzel çalışmalara imza atacağız.  Seçimin kaybedeni yok aksine kazananı var” şeklinde konuştu.

09 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR