Hürriyet’in çalışmaları artık e-Dergi’de

7 Haziran Genel Seçimleri sonrasında TBMM 25.Dönem Kocaeli CHP Milletvekili olarak Ankara’nın yolunu tutan Fatma Kaplan Hürriyet Kocaeli’den kopmadan...

7 Haziran Genel Seçimleri sonrasında TBMM 25.Dönem Kocaeli CHP Milletvekili olarak Ankara’nın yolunu tutan Fatma Kaplan Hürriyet Kocaeli’den kopmadan yoluna devam ediyor. Meclisin tatil olduğu bu günlerde nerede bir sıkıntı görse yardıma koşan Hürriyet, daha önce denenmemiş bir çalışmaya imza attı.

 

YEMİN EDİP ÇİZMELERİ GİYMİŞTİ

Bilindiği üzere Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun takdirleriyle Kocaeli’den birinci sıra Milletvekili Adayı olarak gösterilen ve seçim öncesi performansıyla takdir toplayan Fatma Kaplan Hürriyet, seçimlerin ardından aynı çalışma azmiyle beğeni kazanmaya devam ediyor. TBMM 25. Dönem Milletvekili Yemin Töreni’nden sonra ‘Sarı Çizmeleri’ giyerek çalışmalarına Kocaeli’nin sorunlarına değinerek başlayan Hürriyet, sık sık yurttaşların yanında olmaya çalıştı. Meclise sunduğu soru önergeleri ile de gündemde kalan Hürriyet, yeri geldi insanlara sıcak yardım elini uzattı, yeri geldi evsiz yurtsuz kalan yurttaşların sesi olmaya çalıştı.


DEVAMI GELECEK

Seçildiği iki aydan beri bir gün bile durmak bilmeyen ve çalışmalarıyla diğer mesai arkadaşlarına da örnek olan CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet yine uzun süre konuşulacak bir çalışmaya daha imza attı. CHP Milletvekili Hürriyet, Haziran-Temmuz aylarını kapsayan bir çalışma raporu çıkardı ve bunu ‘e-Dergi’ biçiminde internet ve sosyal medya ortamında yayınladı. Daha önce eşine rastlanılmayan bu uygulama ile çalışmalarını derleyen Hürriyet, bundan böyle dergiyi güncel tutacağını ve görevde kaldığı süre boyunca çalışmalarından yurttaşları haberdar etmeye devam edeceğini belirtti.

Milletvekili Hürriyet’in çalışmalarını e-dergi üzerinden takip etmek isteyen vatandaşlar http://www.youblisher.com/p/1192252-fatmakaplanhurriyet/ adresinden yararlanabilir.

06 Ağustos 2015 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR