Kocaeli’ne logo ve slogan aranıyor

Doğu Marmara Bölge Planı kapsamında “Marka Kent Kocaeli Logo ve slogan yarışması” adı ile düzenlenen yarışma MARKA’nın kapsadığı 5 ilde aynı anda duyu...

BÜYÜT

Doğu Marmara Bölge Planı kapsamında “Marka Kent Kocaeli Logo ve slogan yarışması” adı ile düzenlenen yarışma MARKA’nın kapsadığı 5 ilde aynı anda duyuruldu. Yarışmanın duyurusunu Valilik binasındaki 100’üncü Yıl toplantı salonunda Kocaeli Valisi Ercan Topaca açıkladı.
Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) tarafından Kocaeli Valiliği, Kocaeli İl Özel İdaresi, Kocaeli İl Genel Meclisi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Sanayi Odası,Kocaeli Ticaret Odası, ve Kocaeli Üniversitesi işbirliği ile “Marka Kent Kocaeli Logo ve Slogan Yarışması” adı ile düzenlenen yarışmayı Kocaeli Valisi Ercan Topaca, MARKA Genel Sekreteri Erkan Ayan ve Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Arif Demir açıkladı.

Vali Topaca “Kentimizin herhangi bir logosu yok. Kentimizi tanıtırken en çok logo ve slogan konusunda sıkıntı çekiyoruz. Kocaeli çok yönlü bir şehir, ilimizin tüm özellikleri yansıtan kentimizin imajını en iyi anlatan logo ve slogan seçilecektir. Kalkınma ajansının üyesi olan 5 şehirde aynı anda yarışma başlayacak. Her il kendi bünyesinde şehrini en iyi anlatan logo ve sloganını seçecek. Yarışmaya internet üzerinden katılım sağlanacak. Seçici kurul tarafından seçilen 5 logo ve slogan yine internet üzerinden ve halkla birebir görüşerek gerçekleştirilecek” şeklinde konuştu.
Yarışma kurallarını Kocaeli Yatırım Destek Ofisi Koordinasyon uzman personeli Ahmet Yazıcı yaptı. Yazıcı “ Logo ve slogan genel kapsamlı değil Kocaeli’ni anlatacak. Yarışmaya katılım internet üzerinden yapılacak ve amatör,profesyonel herkes katılabilecek.Katılım ücretsiz olup, ‘www.marka.org.tr adresinden gerçekleştirilecek. En fazla 2 çalışmayla katılabilecek olan yarışmacılar projelerini elden ya da posta yoluyla MARKA binasına iletecek. Son teslim tarihi 30 Eylül Cuma günü saat 17.00 olarak belirlenen yarışmanın sonuçları 7 Kasım Pazartesi günü açıklanacak. Birinci çalışmanın sahibi 7 bin 500 TL, ikinci çalışmanın sahibi 5 bin TL, üçüncü çalışmanın sahibi 3 bin TL ile ödüllendirilecek” dedi.

21 Haziran 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR