Pekcan: Torba, yasa değil yamadır

HAS Parti İl Başkanı Erol Pekcan, “AKP hükümetinin çıkardığı Torba Yasa değil, yamadır. Bu hükümet sorunlara kalıcı çözüm bulamıyor” dedi.HAS Parti İl...

BÜYÜT

HAS Parti İl Başkanı Erol Pekcan, “AKP hükümetinin çıkardığı Torba Yasa değil, yamadır. Bu hükümet sorunlara kalıcı çözüm bulamıyor” dedi.

HAS Parti İl Yönetim Kurulu haftalık toplantısını önceki akşam parti binasında gerçekleştirdi. Toplantıdan önce basın açıklaması yapan HAS Parti İl Başkanı Erol Pekcan, CHP Genel Başkan Prof. Dr. Hurit Güneş'in Koceli Teşkilatlarında yapmış olduğu yorumlar, ülkemizin en çok birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğu şu günlerde bir bilimadamı ve genel başkan yardımcısı sıfatındaki bir isme yakışmamıştır. Sayın Güneş'in bu dakikadan sonra yapması gereken özür dilemek ve hatasını kabul etmektir” dedi.

TORBA YASA’YE TEPKİ
Gündemdeki Torba Yasa ile ilgili açıklamalarında bulunan Pekcan, 8 yıldır iktidarda bulunan AKP ülkenin temel meselelerine kalıcı çözümler üretmediğini belirterek, “Torbo Yasayı çıkaracağız diyorlar. Bu Torba Yasa değil, yamadır. AKP iktidarı kalıcı çözümler üretemiyor. Hükümet, Torba Yasa çıkarark rüya çözüm bulduklarını sanıyorlar, yanılıyorlar dedi. Pekcan, açıklama sonrasında partiye yeni katılılan 53 yaşındaki emekli öğretmen Orhan Akdoğan'a da rozetini taktı.

08 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR