Minik yüzücülerin Başkan sevgisi

Yıldızlar Yüzme Kulübü’nü ziyaret eden Başkan Karaosmanoğlu’na minik yüzücüler sevgi gösterilerinde bulundu.Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahi...

BÜYÜT

Yıldızlar Yüzme Kulübü’nü ziyaret eden Başkan Karaosmanoğlu’na minik yüzücüler sevgi gösterilerinde bulundu.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Yıldızlar Yüzme Kulübü’nü ziyaret etti. Minik yüzücülerle bir araya gelen Başkan Karaosmanoğlu, amatör sporlara verdikleri önem ve destekle Kocaeli’nin şampiyonlar şehri olmaya başladığını söyledi.

YILDIZLAR YÜZME KULÜBÜ’NE ZİYARET
Kocaeli Yıldızlar Yüzme Kulübü Başkanı Afife Beşik ve yöneticiler tarafından karşılanan Başkan Karaosmanoğlu, çocuklarının yüzme çalışmalarını izleyen veliler ve minik sporcularla bir araya geldi. Bir süre minik yüzücüleri dikkatle izleyen Başkan Karaosmanoğlu, daha sonra havuzun kenarına gelerek, sporcularla tek tek ilgilendi. Minik yüzücüler de Başkan Karaosmanoğlu’na sevgi gösterilerinde bulundu ve bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

KOCAELİ ŞAMPİYONLAR ŞEHRİ
Ziyarette Kocaeli Yıldızlar Yüzme Kulübü’nün geçmişten bugüne olan yolculuğu ve elde ettiği başarılar sinevizyon görüntüsüyle anlatıldı. Kulüp başkanı Bekçi ile yöneticiler ve veliler, Başkan Karaosmanoğlu’na kendilerine verdiği destek nedeniyle teşekkür etti. Yüzmenin küçüklükten bu yana yaptığı ve en sevdiği sporlardan biri olduğunu söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kocaeli’nde amatör sporlara büyük önem veriyoruz. İlçelerimize yaptığımız yüzme havuzlarıyla gençlerimizin bu sporu daha çok sevmesi ve yapması için hizmet veriyoruz. Amatör spor kulüplerimize verdiğimiz malzeme desteğiyle onların daha da güçlenmesi için çalışıyoruz. Kocaeli, amatör sporlarda elde edilen başarılarla şampiyonlar şehri olmaya başlıyor’’ dedi.

24 Şubat 2011 Kocaeli- Asayiş


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR