SANTEK’17, 2 Kasım’da açılacak

Kocaeli Sanayi Odası’nın (KSO) öncülüğünde ve çeşitli katılımcıların desteği ile düzenlenen 4. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı’nın (SANTEK’17)...

Kocaeli Sanayi Odası’nın (KSO) öncülüğünde ve çeşitli katılımcıların desteği ile düzenlenen 4. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı’nın (SANTEK’17) kapılar 2 Kasım tarihinde açılacak. 5 Kasım’a kadar devam edeceği açıklanan SANTEK’17, 11 alanda düzenlenecek.

 

İŞ BAĞLANTILARI OLACAK

Organizasyonunu TÜYAP Anadolu Fuarları AŞ’nin üstlendiği ve Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenleneceği açıklanan fuarla ilgili açıklama yapan KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, etkinlikte katılımcıların önemli iş bağlantıları kurabileceği profesyonel bir ortam hazırlığı içinde olduklarının altını çizdi.

 

MATCH4INDUSTRY ETKİNLİĞİ

Katılımcıların ilk kez sergileyeceği ürünlerle, yapılacak lansmanların sektöre dair tüm yenilikleri bu fuarda bir araya getirdiğini dile getiren Zeytinoğlu, “Odamız ve ABİGEM öncülüğünde her yıl fuar kapsamında gerçekleşen Match4Industry etkinliği bu yıl çok daha fazla katılımla yabancı iş adamları ile katılımcı firmalarımızı ikili iş görüşmelerinde buluşturacak” açıklamasında bulundu.

 

SAVUNMA SANAYİ KURULUŞLARI GELECEK

Zeytinoğlu açıklamasında, şu ifadelere yer verdi: “Fuarda ayrıca Milli Savunma Bakanlığı’na bağlı tüm Kuvvet Komutanlıkları ve Gölcük Donanma Komutanlığı tarafından gerçekleştirilecek ‘Yerlileştirme Sergisi’nde yurtdışından ithal edilen ürünlerin yerli firmalardan teminine ilişkin görüşmeler yapılacak. Bu fuarda Türk savunma ve havacılık sanayisinin önde gelen kuruluşları ASELSAN, ROKETSAN ve Türk Hava Yolları’nı da ağırlayacak ve tedarikçi firmalarımız ile bir araya getirerek ikili iş görüşmeleri yapmalarını sağlayacağız. Fuarımızı KOSGEB de destekliyor.”

 

SANTEK’17 KATILIMCILARI

Kocaeli Valiliği

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

Kocaeli Sanayi Odası

ABİGEM

İzmit Belediyesi

Kocaeli Ticaret Odası

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı

KOSGEB

 

FUAR KAPSAMI

Metal İşleme Teknolojileri

Sac İşleme Teknolojileri

Enerji Elektrik Elektronik ve Otomasyon

Üretim Makineleri ve İmalat Endüstrisi

Demir Çelik ve Demir Dışı Metaller

Depolama ve İstifleme

İş ve İşçi Güveliği Sağlığı ve ekipmanları

Liman Tersane ve Gemi Sanayi

Otomotiv ve Otomotiv Yan Sanayi

Kimya Sanayi

17 Temmuz 2017 Kocaeli- EkonomiYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR