Karamürsel’de çöplük alanına çam fidanı ekildi

TEMA Vakfı Karamürsel Temsilciliği, Karamürsel Belediyesi, Kocaeli Üniversitesi Gazanfer Bilge Meslek Yüksek Okulu Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanl...

BÜYÜT

TEMA Vakfı Karamürsel Temsilciliği, Karamürsel Belediyesi, Kocaeli Üniversitesi Gazanfer Bilge Meslek Yüksek Okulu Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı öğrencileri, A.Gazanfer Bilge İşitme Engelliler Okulu Öğretmenleri ve öğrencileri işbirliğiyle Dereköy Mahallesi eski çöplük alanına çam fidanı ekildi.

Fidan ekiminde TEMA Karamürsel Vakfı Başkanı Nilgün Önal ve ekibi, Üniversiteli öğrenciler ile birlikte İşitme Engelli öğrencilerle fidan ekimini gerçekleştirdi.

TEMA Karamürsel Vakfı Başkanı Nilgün Önal, Kocaeli Üniversitesi Gazanfer Bilge Meslek Yüksek Okulu Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı öğrencilerinden kendilerine gelen talep üzerine Karamürsel Belediyesinden destek alarak böyle güzel etkinliğe imza atmaktan mutluluk duyduklarını açıklayarak “Üniversiteli öğrencilerimizin duyarlılığı bizleri mutlu etti. İşitme Engelliler Okulu öğrencilerimizde etkinliğimize katılarak ağaç ekimini gerçekleştirdik. TEMA Vakfı olarak bizim amacımız doğayı korumak ve bize gelen talepleri değerlendirmek” dedi.

Kocaeli Üniversitesi Gazanfer Bilge Meslek Yüksek Okulu Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı öğrencileri Yasemen Ertuğ, Ezgi Semerci, Büşra Göl, Gamze Uysal, Orhan Sağıroğlu, Hümeyra Çamur, Melek Özdemir, Feray Kaya, Merve Kula, Halil Doğan, Melisa Çağlar, Esma Eker, Zeynep Dost, Ertuğrul Acıbadem, Şeyma Doğru, Kadir Karanfiloğlu, Burcu Öztürk, Oğusan Kuloğlu adına konuşma yapan Yasemen Ertuğ ise kendilerine verilen destekten dolayı TEMA Vakfı Karamürsel Başkanı Nilgün Önal ve İşitme Engelliler Okulu yetkililerine teşekkür ederek, kaynaşma projemiz kapsamında İşitme Engelliler Okulu ile bir etkinlik düzenlemek istedik, sosyal sorumluluk projesi kapsamında ise TEMA Vakfı ile iletişim kurduk. TEMA Vakfı Başkanı Nilgün Önal  bizim taleplerimizi değerlendirdi ve bizlere destek oldu, kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

16 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR