Bu araçta ölen yok

  Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na bağlı itfaiye ekipleri dün gerçeği aratmatyan tatbikata imza attı. Tatbikatta İtfaiye Daire Başkan...

 

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na bağlı itfaiye ekipleri dün gerçeği aratmatyan tatbikata imza attı. Tatbikatta İtfaiye Daire Başkanı Doğan Kara ve AFKOM Şube Müdürü Ömer İslamoğlu, Önleme ve Eğitim Şube Müdürü Salih Palaz ve Sivil Savunma Uzmanı Mevlüt Şen de hazır bulundu.

GERÇEĞİNİ ARATMADI

Sanayi Sitesi’nin acil eylem planının test edilmesi ve acil durum ekiplerinin çalışma yeteneğinin geliştirilmesi için düzenlenen tatbikatta ekiplere olayların yönetilmesi, sabotaj ve yangın tatbikatının icrasını gösterilmesi ve acil eylem yönlerinin görülmesi hedeflendi. Bu hedef doğrultusunda hurda bir araç ateşe verildi.gerçeği aratmayan bir tatbikat gerçekleştirildi.

ARACA MÜDAHELE EDİLDİ

Bu esnada bir sanayi personeli 110’a haber verdi ve yangın söndürme tüpüyle yangına müdahalede bulunurken dumandan etkilendi. Yaralıya ilk müdahale sanayi sitesi acil durum ekipleri tarafından gerçekleştirildi. Ardından sanayi itfaiye ekipleri yanan araca müdahale ederken, ambulans ekipleri ise yaralanan personele müdahale etti. Tatbikat yanan aracın söndürülmesinin ardından sona erdi.

19 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR