Büyükşehir personeli özverili ve çalışkandır

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kurban Bayramı’nda Kent Konut personeliyle bayramlaştı. Büyükşehir ailesinin çok geniş olma...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kurban Bayramı’nda Kent Konut personeliyle bayramlaştı. Büyükşehir ailesinin çok geniş olması nedeniyle birimlerle ayrı ayrı bayramlaşma programı gerçekleştirdiklerini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kocaeli’nde Büyükşehir personeli deyince akıllara özveri, dayanışma ve çalışkanlık gelmektedir. Bu özveri, fedakarlık ve çalışkanlığımız, bayramlarda da devam etmektedir’’ dedi.

KENT KONUT’TA BAYRAMLAŞMA
Başkan Karaosmanoğlu, Kent Konut’ta düzenlenen bayramlaşma programında, personelin Kurban Bayramı’nı kutladı. Kent Konut Genel Müdürü Metin Kalafat’ın ev sahipliğinde gerçekleşen bayramlaşmada Başkan Karaosmanoğlu’na Genel Sekreter Ersin Yazıcı ile Başkan Danışmanı Ömer Polat eşlik etti. Başkan Karaosmanoğlu’na aralarında bulunmalarından dolayı teşekkür eden Kalafat, Kent Konut personelinin de bayramını kutladı.

BU TABLO HEPİMİZİN ESERİDİR
Kent Konut personelinin Kurban Bayramı’nı kutlayan Başkan Karaosmanoğlu da, ‘’Değerli mesai arkadaşlarım, toplumsal birlikteliğin pekiştiği, sevgi, saygı ve hoşgörünün egemen olduğu bir kutsal bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kurban Bayramı, fakirlerin sevindiği, ihtiyaç sahiplerinin mutlu olduğu günlerdir. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi büyük bir ailedir… Bu büyük ailenin fertleri birbirlerinin sevincini, kederini paylaşan, dertlerini dinleyen örnek bir kurumdur. ‘Kocaeli Büyükşehir Belediyesi personeli’ denildiği zaman; akıllara özveri, dayanışma, nezaket ve çalışkanlık gelmektedir. Bu güzel tablo hepimizin eseridir’’ ifadesini kullandı.

10 Kasım 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR