Gebze Medical Park hasta kabulüne başladı

Türkiye’de sağlık hizmetleri kalitesini yükseltmeyi ve bu hizmetleri geniş halk kitlelerine ulaştırmayı hedefleyen Medical Park Hastaneler Grubu 16’ın...

BÜYÜT

Türkiye’de sağlık hizmetleri kalitesini yükseltmeyi ve bu hizmetleri geniş halk kitlelerine ulaştırmayı hedefleyen Medical Park Hastaneler Grubu 16’ıncı hastanesini Marmara’nın sanayi merkezi olan Gebze’de hizmete açıldı
 
“Herkes İçin Sağlık” sloganı ile Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren Medical Park Hastaneler Grubu, Marmara bölgesindeki 6’ıncı hastanesi ile Gebze’de hasta kabulüne başladı. Uzman hekim kadrosu, profesyonel ekibi ve son teknolojik cihazları ile Medical Park Gebze Hastanesi ilk ameliyatlarını ve doğumlarını almaya başladı.
 
3 BEBEK DÜNYAYA GELDİ
Op.Dr. Amanullah Çağatay, önceki gün 3 doğum gerçekleştirdi, Medial Park’ın ilk 3 bebeği olma özelliği ile dünyaya gözlerini açan bebekler, Medical Park ayrıcalığını hemen yaşamaya başladı. Son sistem ameliyathanelerinde sezaryen doğum ile aramıza katılan Efe Demirtaç, Kuzey Aytay, Emir Yavuz adlı  bebeklere Medical Park ailesi, sünnetlerini hediye etti.
 
BEBEKLERİN DURUMU İYİ
Op. Dr. Amanullah Çağtay, bebeklerin ve annelerin sağlık durumunun çok iyi olduğunu, Medical Park Gebze Hastanesi’nin alt yapısı, ameliyathanesi ve kullanılan cihazların çok büyük avantaj sağladığını ve operasyonların çok başarılı geçtiğini belirtti.
 
7 AMELİYATHANE
Medical Park Gebze Hastanesi’nde 7 ameliyathane ile hızlı hizmet, anında müdahale hastalar için çok büyük şans ve önem sağlıyor. Aynı gün içerisinde Prof. Dr. Ender Semiz - Uzm.Dr. Burak Teymen – Kardiyoloji / ilk Kroner anjio işlemini Cennet Yılmaz ile başlattı. Karotis anjiyosunda boyun bölgesinde % 90 tıkanıklar olduğu ortaya çıktı ve stent takımı işlemleri gerçekleştirildi. Prof. Dr. Ender Semiz - Uzm.Dr. Burak Teymen hastaların durumunun çok iyi olduğunu, ameliyatların ve operasyonların başarılı geçtiğini bildirdi. Medical Park Gebze Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi yoğun bakımında hastaların tedavisine devam edilmekte.
 
EŞİYOK AMELİYAT EDİLDİ
Aynı gün Doç. Dr. İbrahim Bayer Çınar’ın 79 yaşındaki Hüsnü Eşiyok hastanın Aorta Femoral Bypass ameliyatını gerçekleştirdi. Doç. Dr. İbrahim Bayer Çınar yapılan ameliyatın özel işlemler gerektirdiğini sadece belirli hastanelerde yapılabildiğini ve Gebze Medical Park Hastanesi’nin ameliyathane konusunda bölgeye göre birçok hastaneden üst düzeyde olduğunu belirtti. Hastamızın bu ameliyatı olmak için Diyarbakır'dan geldiğini ve yaşı gereği operasyonun çok ciddi önem arz ettiğini de ekleyen Çınar, hastanın sağlığına çok kısa sürede kavuşacağını müjdeledi. Opr. Dr. Fatih Kabakaş / Plastik Cerrahi Uzmanı / Medical Park Gebze Hastanesi’ne acil olarak gelen, parmak kopması, kulak kopması ve yüz kırığı vakalarına anında müdahale ederek operasyonları gerçekleştirildi.
 
BİRÇOK BÖLÜM VAR
Medical Park Gebze Hastanesi bünyesinde Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Cilt Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Laboratuvar Hizmetleri (Biyokimya, Patoloji Mikrobiyoloji, Genetik, İmmünoloji), Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Radyoloji gibi bölümlerin yanı sıra Radyasyon Onkolojisi, Uyku Laboratuvarı, Mikro cerrahi, Hematoloji gibi özel birimlerde de hizmet verilmeye başlandı.

08 Ekim 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR