Çepil: CHP’nin her şeyi çakma

Saadet Partisi Kartepe İlçe Teşkilatı seçim startını yarın saat 19.30’da veriyor. İlçe başkanı Cevdet Çepil, CHP’nin icraatlarının ve sözlerinin çakma...

BÜYÜT

Saadet Partisi Kartepe İlçe Teşkilatı seçim startını yarın saat 19.30’da veriyor. İlçe başkanı Cevdet Çepil, CHP’nin icraatlarının ve sözlerinin çakma olduğunu söyledi.

SP Partisi Kartepe İlçe Teşkilatı, Sultan Sofrası’nda düzenlenen yemekte, gazetecilerle bir araya geldi. Yemekten önce açıklama yapan Saadet Partisi Kartepe İlçe Başkanı Cevdet Çepil, Türkiye’nin son günlerde önemli bir süreçten geçtiğine vurgu yaparak sözlerine başladı. Çok önemli gelişmeler yaşandığına dikkatleri çeken Çepil, “Bütün bu gelişmeler karşısında AKP iktidarı gerekli atılımları yeterince yerine getirememektir. Bunun en önemli nedeni ise Milli Görüş’ün parlamento dışında bırakılmasıdır” açıklamasında bulundu.

AKP’NİN GÜCÜ CHP
CHP’nin yaptığı Cumhuriyet Mitingleri’nin kendisine oy kaybettirdiğini söyleyen Çepil, “Siz Cumhuriyet Mitingleri yaptığınızda AKP’nin oyu anketlerde yüzde 20-25’ti. Ancak ne zaman sizin despot mitingleriniz başladı, başörtüsüyle uğraştınız, inançla, mazlumla uğraştınız halk size sandıkta dersinizi vermedi mi? Bu AKP’nin aldığı yüzde 47’lik oy kendi icraatlarıyla değil, tamamen CHP’nin yasakçı zihniyetinden dolayı aldığı oydur” açıklamasında bulundu.

ÇAKMA İCRAAT
Kılıçdaroğlu’nun samimi olmak istiyorsa başörtüsü sorununu, mecliste AKP ile birlikte çözmesi gerektiğini belirten Çepil, “Bu da sözleri gibi çakma olmamalı. Bizlerin yaptığı hiçbir şey Kılıçdaroğlu’nun sözleri ve icraatları gibi çakma değildir. Bu nedenle Milli Görüş’ün önemi bir kez daha gün yüzüne çıkacaktır. İnşallah halkı, bu seçimde yapıcı ve gerçekçi bir muhalefetle bu iktidardan kurtaracağız” açıklamasında bulundu.

16 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR