Akbal: İzmit’te farkımızı ortaya koyacağız

AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkan Vekili Enes Akbal, gençlik kolları mahalle başkanlarıyla bir araya geldiği toplantıda, bu süreçte mahalle...

BÜYÜT

AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkan Vekili Enes Akbal, gençlik kolları mahalle başkanlarıyla bir araya geldiği toplantıda, bu süreçte mahalle başkanlarına önemli görevler düştüğünü belirterek, “İnanıyorum ki gençlik kolları olarak İzmit’te yine farkımızı ortaya koyacağız” dedi.

AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Mahalle Başkanları parti binasında yapılan toplantıda bir araya geldi. İlçe Gençlik Kolları Başkan Vekili Enes Akbal önderliğinde yapılan toplantıda aynı zamanda Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Ali Çakmak, Teşkilat Başkan Yardımcısı Resul Esentürk, yönetim kurulu üyeleri Cihangir Okumuş, Yunus Kaya, Besim Şen de yer aldı. Kongre süreciyle alakalı yapılacak olan çalışmaların masaya yatırıldığı toplantıda mahalle başkanlarıyla karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.


MAHALLE BAŞKANLARININ SORUMLULUKLARI BÜYÜK

30 Ocak Cuma günü yapılacak olan İlçe Gençlik Kolları kongresinde oy kullanacak delegelerle alakalı yapılacak çalışmaların görüşüldüğü toplantıda açıklamalarda bulunan İlçe Gençlik Kolları Başkan Vekili Enes Akbal,  bu zamana kadar mahalle başkanlarına üstlenmiş oldukları sorumluluklardan ve yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Başkan Akbal, özellikle bu süreçte mahalle başkanlarının üzerlerine çok önemli görevler düştüğünün vurgusunu yaptı.


GENÇLİK KOLLARI KONGREYE HAZIR

Gençlik kolları kongresinde birlik ve beraberliklerinin daha da artacağını belirten Başkan Vekili Enes Akbal,  gençlik kolları mensuplarının ak kadroların en dinamik birimlerinden olduğunun vurgusunu yaparak, “Gençlik kolları olarak kongremize sıkı bir şekilde hazırlanacağız. Kongremizin ardından da geçtiğimiz seçimlerde olduğu gibi önümüzdeki seçim için de aynı azim ve şevkle çalışacağız. İnanıyorum ki İzmit’te gençler olarak, yine farkımızı ortaya koyacağız” ifadelerini kullandı.

09 Aralık 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR