ASPEN Yapı, sizin tasarımınızı hayata geçiriyor!

Mimarlar Odası Taş Binası’nda gerçekleştirilen sunuma Mimarlar Odası Kocaeli Şube Başkanı Prof. Dr. Kamuran Öztekin,  İç Mimarlar Kocaeli Oda Temsilc...

Mimarlar Odası Taş Binası’nda gerçekleştirilen sunuma Mimarlar Odası Kocaeli Şube Başkanı Prof. Dr. Kamuran Öztekin,  İç Mimarlar Kocaeli Oda Temsilciliğinden Kerem Toramangil, Mimarlar Odası Yönetimi kurulu üyesi Yar. Doç. Didem Erten Bilgiç, iç mimarlar ve mimarlar katılım gösterdi.

 

DURAL: SİZİN TASARLADIKLARINI HAYATA GEÇİRİYORUZ

ASPEN Yapı Proje ve Tanıtım Şefi Mimar Betül Duran sunum sırasında gerçekleştirdiği konuşmasında,"ASPEN olarak projelerimiz ve ürünlerimiz hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum. Mimarlara, iç mimarlara hizmet veriyoruz. Sizin projelendirme yaparken yeni ürünleriniz için destek sağlamayı amaçlıyoruz.  Sizin tasarımız olan ürünleri de gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Asma tavan sistemleri, Bölme duvar sistemleri, Zemin sistemleri ve LED aydınlatma sistemleri üzerinde hizmet vermekteyiz. Kendi ürünlerimizi üretmekten çok biz sizin tasarladıklarınızı hayata geçirme gayretindeyiz” şeklinde konuştu.

 

ASPEN YAPI HAKKINDA

1989 yılında kurulan ASPEN Yapı ve Zemin A.Ş., başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen Yapı ve Zemin şirketleri arasında yer almakta ve sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Kurulduğu günden bu yana Yapı Sektörü'ne modern mimarinin gereklilikleri olan malzeme ve uygulama yöntemlerini sunan ASPEN, günden güne gücünü artırarak sektördeki uzman marka konumunu pekiştirmektedir.

21 Nisan 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR