İlçe belediyeleri Gez-Gör’de buluştu

İlçe belediyeleri Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Gez-Gör Kocaeli programı için bir araya geldiBüyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve...

BÜYÜT

İlçe belediyeleri Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Gez-Gör Kocaeli programı için bir araya geldi
Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı kentin tarihi ve turistik mekânlarını vatandaşlara daha yakından tanıtmak amacı ile hayata geçirdiği Gez-Gör Kocaeli için ilçe belediyelerinin yetkilileri bir araya geldi. Büyükşehir Halkla İlişkiler Şube Müdürü Zafer Sevil ev hanımları, engelliler, öğrenciler gibi farklı gruplara Kocaeli’yi tanıtmak amacıyla ilçe belediyelerinin Basın Yayın Halkla İlişkiler sorumluları ile bir araya geldi.

HERKESE GÖREV DÜŞÜYOR
Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığınca yürütülen “Gez-Gör Kocaeli” programı koordinasyon toplantısı Seka Park Otel Toplantı Salonu’nda yapıldı. Toplantıda konuşan Büyükşehir Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Zafer Sevil, Gez-Gör Kocaeli programı hakkında bilgi verdi. Sevil, bu hizmetin ilçe belediyeleri ile birlikte daha değerli ve kaliteli olacağının altını çizerek “Her ilçenin kendi tarihi ve doğal güzellikleri var. Bu mekânları vatandaşlarımıza tanıtmak için hepimiz çaba göstermeliyiz şehrimizin daha iyi tanınması için herkese önemli görevler düşüyor.”şeklinde konuştu.

SEKA ALANINI GEZDİLER
Toplantının ardından katılımcılar Mevlevi Evi’ne geçti. Seka alanı içinde Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Mevlevi evini dolaşan katılımcılar daha sonra Sismoloji İnceleme ve Deprem eğitim Merkezi’ne geçti. Deprem sarsıntılarının kaydedildiği ve aynı zamanda depremi bire bir yaşatıldığı deprem simülasyonunun bulunduğu merkezde belediye yetkililerine tanıtım yapıldı. Ardından yine Seka Alanı içinde bulunan film platosu gezildi. Birçok dizi ve filmin çekildiği platoyu dolaşan katılımcılar bol fotoğraf çektirdi.

14 Eylül 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR