Kent Konseyi’nden Kançev-Der’e ziyaret

Kandıra ve Çevre Köyleri Derneği Başkanı Musa Demir ve yönetimi eski dernek yöneticilerinden aynı zamanda Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı o...

BÜYÜT

Kandıra ve Çevre Köyleri Derneği Başkanı Musa Demir ve yönetimi eski dernek yöneticilerinden aynı zamanda Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı olan hemşerileri Av. Emel Ceylan Balcıoğlu hanımefendiyi iş yerinde ziyaret etti.

Zor bir göreve talip olduklarını belirten Kadın Meclisi Başkanı Emel Ceylan Balcıoğlu, bölgemiz insanını bir araya getirmek çok zor, herkesin küçük takıntıları oluyor, bardağın boş tarafına bakmaya bayılıyoruz dedi. Bu yüzden sorumluluğunuz çok fazla, kimsenin olumsuz sözlerine, söylentilere kulak vermeden yolunuza devam etmeniz gerekiyor şeklinde konuştu.

BÜTÜNLEŞTİREN OLACAĞIZ
Kandıra ve Çevre Köyleri Derneği Başkanı Musa Demir, biz ne yapacağız, insanlığın hayrına ne gerekiyorsa onu yapacağız. Biz hep giden olacağız, büyük küçük ayırt etmeden, hep kucaklayan, birleştiren, bütünleştiren olacağız. Bizim derdimiz önce insandır, bizim derdimiz yeni ve güçlü bir Kandıra’nın kurulmasına katkı sağlamaktır. Bizim derdimiz yazın sıcağında, kışın soğuğunda üreten Kandıra çiftçisinin ürününü değerinde satabilmesine katkı sunmaktır.

09 Temmuz 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR