Şevki Yılmaz: MEB şeytana bağımlı nesiller yetiştiriyor

RP eski Milletvekili Şevki Yılmaz, torunun sünnet düğününde eğitim sistemiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yılmaz, mevcut sistemi “Şeytana ba...

BÜYÜT

RP eski Milletvekili Şevki Yılmaz, torunun sünnet düğününde eğitim sistemiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yılmaz, mevcut sistemi “Şeytana bağımlı nesiller yetiştiriyor” diye eleştirdi hükümete “materyalist sistemi çöpe at” çağrısı yaptı.

RP eski milletvekili Şevki Yılmaz, torununun sünnet töreninde çarpıcı açıklamalar yaptı. “Bugün ki nesillerimiz bugün ki mekteplerde maalesef şeytana bağımlı halde yetiştiriliyor” diyen Yılmaz, “Materyalist ve maddeci eğitimi inşallah bu dönemde çöpe atacağız” dedi. MİKAV’da yapılan törene katılanlara hitap eden Yılmaz, şunları kaydetti “Yavrularımızı ya Allah’a bağımlı yetiştireceğiz ya da şeytana bağımlı yetiştireceğiz. Bugün ki nesillerimiz bugün ki mekteplerde maalesef şeytana bağımlı halde yetiştiriliyor.

ŞEYTANA BAĞIMLI EĞİTİM!
Materyalist ve maddeci eğitim inşallah bu dönemde bu hükümetin yapacağı, yapması gerekli olan, bu materyalist eğitimi çöp sepetine atacak. Milli Eğitim, yani Milli Eğitim Bakanlığımızın başında bulunan milli kelimesine uyan, bir eğitimi bu ülkeye mutlaka getirecek. Bugün çocuklarımız alkol bağımlısıdır. Bugün çocuklarımızın bir çoğu esrar, eroin bağımlısıdır. Bunun sebebi Allah’a bağımlı olmamaktan kaynaklanıyor. Allah’a bağımlı genç yetiştirildi mi? Namaza bağımlı olur, güzel ahlaka, merhamete, kulluğa bağımlı olur. İşte bu vakıflar bu hizmetlerine devam edecektir.

BÜROKRATI, ORDUSU, POLİSİYLE…
Allah öyle intikam alıyor ki elhamdülillah bizim elimize kelepçe vurmak isteyenler, şimdi Silivri’de millet adına millete hesap vermenin gününü dolduruyorlar. Onlar Fatih’in nesillerini yetiştirelim dediğimiz için bizi mahkum ediyorlardı. Şimdi Mehmet Akif de rahat uyusun, bu davaya hizmet eden, çile çekenlerde rahat uyusun ki Fatih’in neslini yetiştirmeye devam edeceğiz. Kızlarımız ve erkeklerimiz Allah’ı seven, Resulallahını örnek alan nesiller bu ülkede artacak. Valisiyle, kaymakamıyla, başbakanı, cumhurbaşkanıyla, belediye başkanı, ordusu, polisiyle bir masa da kaynaşmış bir millet olarak güçlü bir Türkiye’yi, bu nesillerin omzunda ayağa kaldıracağız. ABD ve İsrail canavarlarından nöbeti devir alarak yeninden Osmanlı gibi Türkiye’yi bu hayırlı nesillerin omzunda, bu gayretli çalışmalarımızla kuracağız.”

08 Temmuz 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR