Başiskele Muhtarlar Derneği ve Cihan Hastanesi protokol imzaladı

Son olarak Başiskele Muhtarlar Derneği ile yapılan protokolde bu muhtarlığa bağlı tüm muhtar ve yakınları Cihan Hastanesi’nden daha kapsamlı hizmet a...

BÜYÜT

Son olarak Başiskele Muhtarlar Derneği ile yapılan protokolde bu muhtarlığa bağlı tüm muhtar ve yakınları Cihan Hastanesi’nden daha kapsamlı hizmet alabilecek.

Başiskele Muhtarlar Derneği ve Cihan Hastanesi arasında 5 Ocak 2015 tarihinde sağlık protokolü imzalandı. Muhtarlar Derneği Başkanı İlhan Altıntaş ve Sahil Mahalle Muhtarı Sabri Tezer ile Cihan Hastanesi Pazarlama Sorumlusu Ceyda Söyle’nin hazır bulunduğu protokolde her iki taraf da memnuniyetlerini dile getirdi.

Bundan sonra Başiskele Muhtarlığına bağlı tüm muhtarlar ve yakınlarının Cihan Hastanesi’nden en kaliteli sağlık hizmetlerini alacaklarını belirten Ceyda Söyle, çalışmalarına hızla devam edeceklerini belirtti.

16 Ocak 2015 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR