Sebahattin Gökkaya’ya veda yemeği

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde Destekleme, Bitkisel Üretim ve Sağlığı Şube Müdürlüğü gibi çeşitli hizmet birimlerinde görev yapan aynı zam...

BÜYÜT

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde Destekleme, Bitkisel Üretim ve Sağlığı Şube Müdürlüğü gibi çeşitli hizmet birimlerinde görev yapan aynı zamanda bölgemiz eski futbol hakemlerinden ve şu anda il gözlemcisi olan Sebahattin Gökkaya 1970 yılında başladığı görevinden geçtiğimiz yıl emekli oldu. Gökkaya’nın çalışma arkadaşları Özgünhan Restoran’da Sebahattin Gökkaya ve eşi Ferda Gökkaya için yemek tertip etti.

 

TİTİZ ÇALIŞMASINI TAKDİR ETTİ

Yemekte İl Müdürü İlhan Özel, İl Müdür Yardımcısı  Kerim Mete, Şube Müdürü Aykut Sami Ünal ile Şube Müdürlüğü çalışanları yer aldı. İlhan Özel  son iki yıldır birlikte çalıştığı Gökkaya’nın görevini heyecanla ve titizlikle yapmasına  hayran olduğunu belirtti. Uzun soluklu hizmetlerinden dolayı da kendisine teşekkür etti.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

Sebahattin Gökkaya da, Kocaeli’deki memuriyet döneminde birlikte çalıştığı mesai arkadaşlarını ve Kocaeli çiftçilerini unutmayacağını, çok özleyeceğini, emeklilik sonrasında yaşantısını Kocaeli’de geçireceğini belirtti ve müdürleri ile mesai arkadaşlarına  bu güzel düzenleme ve hediyeler için teşekkür etti.

23 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR