Kafeterya ve çaybahçesi için 225 bin lira

        Seka Park Batı Terminali Kafeterya Çay Bahçesi’nin ihalesi dün Seka Park Otel toplantı salonunda gerçekleştirildi. Kapalı zarf usulü ile gerçe...

 

 

 

 

Seka Park Batı Terminali Kafeterya Çay Bahçesi’nin ihalesi dün Seka Park Otel toplantı salonunda gerçekleştirildi. Kapalı zarf usulü ile gerçekleştirilen ihalenin komisyon başkanlığını Ahmet Karadağ üstlenirken ihaleye tek kişi katıldı.

 

İHALEDEN ÇEKİLDİLER

Daha önce ihaleye katılmak üzere dosya alan Sinan Yıldırım, Sadık Koç adlı kişiler ve Murtazaoğlu firması ihaleye katılmazken, Kızılkaya Restoran adına ihaleye giren şahıs da çekilme kararı aldıklarını söyledi. Tek başına ihaleye katılan Cengiz Babayiğit ve ortakları Sabri Sarıkaya ile İlhan Doğan, 225 bin liralık teklifleri ile 31 Nisan 2018 tarihine kadar kafeyi kiraladı.

 

4 YIL SÜREYLE

Muhammen bedeli 200 bin lira olan ihalede daha sonra açık artırma usulüne gidildi. 205 bin teklif veren ortaklar, 210 bin lira artırma yaparken komisyon üyeleri teklifin 225 bin lira olmasını istedi. Babayiğit, Sarıkaya ve Doğan, Seka Park Batı Terminali Kafeterya Çay Bahçesi’ni işletmek için yeni bir şirket kuracak. 3 ortak adına konuşan Cengiz Babayiğit, “Çay bahçesini en iyi şekilde işleteceğiz” dedi. 

22 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR