Mahmut Civelek, Öğretmenler Günü’nü kutladı

Öğretmenlerimize, başarılarla dolu bir meslek hayatı temenni ediyor, saygıyla ellerinden öpüyoruz” dedi 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla yayınl...

BÜYÜT

Öğretmenlerimize, başarılarla dolu bir meslek hayatı temenni ediyor, saygıyla ellerinden öpüyoruz” dedi

24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla yayınladığı mesajda tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı. Civelek, Başta Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere hayatını kaybeden tüm öğretmenleri rahmetle andığını,  emekli öğretmenlere, sağlık ve huzur dolu uzun ömürler dilediğini ve görev yapan tüm öğretmenlere aileleri ile birlikte sağlık içerisinde, başarılarla dolu bir meslek hayatı temenni ettiğini söyledi.

 

"ONURLU BİR MESLEK İCRA EDİYORLAR"

Başkan Mahmut Civelek açıklamasında, “24 Kasım, Atatürk'e Başöğretmenlik unvanının verildiği ve Öğretmenlerimize armağan edilen anlamlı bir gün.  Böyle anlamlı bir günde tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü en içten duygularımla kutluyorum. Hayatımız boyunca kazandığımız bilgi ve tecrübeyi ilk olarak anne ve babalarımızdan daha sonra ise öğretmenlerimizden alırız. Öğretmenler, yarınlarımızı emanet ettiğimiz çocuklarımızı ve gençlerimizi yetiştiren, ülkemizin aydınlık geleceği için özveriyle çalışan kutsal ve onurlu bir mesleği icra ederler” ifadelerini kullandı.

 

"ÖĞRETMENLERİMİZİN ÖZLÜK HAKKINI ARTTIRDIK"

Ülkemizin gelişmesinde, kalkınmasında en büyük payın öğretmenlere ait olduğunu belirten Başkan Civelek, “Öğretmenlerimiz, bugüne kadar geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı donanımlı bir birey olarak yetiştirmek için ellerinden gelen özveriyi gösterdiler. Öğretmenlerimizin hakkını hiçbir maddi kıymetle takdir etmek mümkün değildir. AK Parti olarak iktidarımız boyunca öğretmenlerimizin özlük haklarını ve öğretmen atamalarını gözle görünür oranda artırdık” değerlendirmesinde bulundu.

 

"SAYGIYLA ELLERİNDEN ÖPÜYORUZ"

Civelek, “Öğretmenlerimizin kişisel gelişimleri için okullarımızın kalitesini, donanımlarını yükselttik, yükseltmeye devam ediyoruz. Başta Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ahrete intikal eden tüm öğretmenlerimizi rahmetle anıyor,  emekli öğretmenlerimize, sağlık ve huzur dolu uzun ömürler diliyor, görev yapan tüm öğretmenlerimize aileleri ile birlikte sağlık içerisinde, başarılarla dolu bir meslek hayatı temenni ediyor, saygıyla ellerinden öpüyoruz” açıklamalarında bulundu.

24 Kasım 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR