Kartepeli bayanlardan Üzülmez’e teşekkür

Gezilere katılan Ataşehir Mahallesi sakini bayanlar da Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e kendilerine sunduğu bu hizmet için teşekkür ziyaret...

BÜYÜT

Gezilere katılan Ataşehir Mahallesi sakini bayanlar da Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e kendilerine sunduğu bu hizmet için teşekkür ziyaretinde bulundular. Başkan Üzülmez, “Bir hizmet sonucunda Kartepelilere gönülden “Allah Razı Olsun” dedirtebilmek kadar güzel bir şey yoktur” dedi.

 

Kartepe Belediyesi geçtiğimiz ramazan ayından beri düzenlediği kültür gezileriyle ilçe halkını tarihi ve kültürel değerlerin yoğun bulunduğu Bursa, Edirne, İstanbul, Çanakkale ve Safranbolu’da farklı manevi duygular yaşatıyor. Kartepe Belediyesi Kültür Müdürlüğü nezaretinde gerçekleştirilen kültür gezilerinden bu dönemde 8 bin Kartepeli faydalandı. Kartepeli bayanlar sosyal medya hesapları üzerinden, gördükleri yerlerde veya makamında ziyaret ederek Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e teşekkürlerini ifade ediyorlar.

 

Ataşehir Grubundan Üzülmez’e Nezaket

Önceki gün de makamda başkanı ziyaret eden Ataşehirli bayanlardan bir grup teşekkürlerini ilettiler. Geziye katılan bayanlar Başkan Üzülmez’e bol bol dua ederken özellikle Edirne ve Bursa’da cami ve türbe ziyaretleri ile yaşadıkları manevi duyguları ve diğer kentlerde de tarihi yerleri yakından görme imkanı sağladığı için şükranlarını ifade ettiler. Başkan Üzülmez de, “Şu anda yaşadığımız bu buluşma ve duygu benimde rabbime şükür etmemi gerektiren bir duygu. Aday adaylığım sürecinde; “Kartepe’ye hizmet için aday oldum” demiştim. Bunun sonucunda da ne makam ne mevki veya başka bir dünyevi beklenti içinde olmadığımı, sadece yaptığımız bir hizmetin sonucunda Kartepeli vatandaşlarımıza “Allah Razı Olsun” ifadesini içten söyletebilme beklentisi içinde olduğumu söylemiştim. Şu an yaşadığım o duygu o beklentimin gerçekleşmiş olduğunun göstergesidir. Bu ve benzer içten duygularınız için teşekkür ederim. Bu da ne kadar doğru yolda olduğumuzun kanıtıdır” dedi.

 

Gezilere katılan Ataşehirli bayan grubu, gittikleri yerlerden Başkan Üzülmez için getirdikleri sembolik hediyeleri memnuniyetle takdim ettiler.

07 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR