Dilovası Meclisi’nde geçen üç yıl görüşüldü.

Dilovası Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısı gerçekleşti. Saat 15.00’de başlayan meclis toplantısında gündem maddelerinin yanı sıra 2011 yılı Faali...

BÜYÜT

Dilovası Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısı gerçekleşti. Saat 15.00’de başlayan meclis toplantısında gündem maddelerinin yanı sıra 2011 yılı Faaliyet raporu kitapçık halinde özetlenmiş şekilde Meclis üyelerine sunuldu. Meclis üyeleri 2011 Yılı Faaliyet raporu inceledi.
Gündemin 2. maddesinde yer alan 2011 Yılı Faaliyet raporunun sunulması oy birliği ile kabul edilmesinin ardındanDilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman geçen 3 yılda İlçeye yapılan çalışmaları anlattı.Başkan Yaman;”İktidara geldiğimiz günden bu güne kadar İlçemize 68 Bin Ton Asfalt, 48 Bin m2 Parke, 52 Bin m2 taş duvar, 2200 metre korkuluk, 13 adet çocuk oyun grubu, 21 Trilyonluk Alt yapı yatırımı yaptık ve 10 yeni okul bitti, temeli atıldı ve başlamak üzere. Dilovası’na 3 yılda toplamda 200 trilyon yatırım yaptık ve Kocaeli’nin en büyük kültür merkezlerinden biri olan Dilovası Kültür merkezi ve Kent Meydanı projesi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından 2 Mayıs ta ihaleye çıkıyor. ”dedi.
Encümene 1 yıl için 2 üye seçimi gizli oyla yapıldı. Oylama sonucunda 2012 yılında görev yapacak 2 encümen Kemal Kotan ve Efendi Deli seçildi. Plan ve Bütçe komisyonuna, Bayındırlık ve imar komisyonuna, Hukuk dilekçe tetkik ve isimlendirme komisyonuna 5'er üye seçimi yapıldı.
1 yıllık encümenlik süresi dolan Hüseyin Dursun ve Muhacir Daşdemir’e yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür plaketi sunan Başkan Yaman, Başarılarınızın devamını diliyorum dedi.

Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman’ın Meclis Başkanlığında ve Meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleşen Nisan Ayı Meclisine İzleyici olarak AK Parti Kocaeli İl Yöneticisi Ali İhsan Adıgüzel, Saadet partisi ilçe Başkanı Ercan Oğuz, Ak parti Ana kademe yönetimi ve Çerkeşli Köyü muhtarı Aytaç Erdem katıldı.

05 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR