Ajans Elite Kocaelili starları arıyor

Seka Park’ta kurduğu dev sinema plato ile ismini duyuran Otoman Film yan kuruluşu olan Ajans Elite çekimlerine mayıs ayında başlanacak 52 bölümlük diz...

BÜYÜT

Seka Park’ta kurduğu dev sinema plato ile ismini duyuran Otoman Film yan kuruluşu olan Ajans Elite çekimlerine mayıs ayında başlanacak 52 bölümlük dizi ve diğer sinema filmleri için ekibini Kocaelililer’den kurma kararı aldı.

TRT 1 kanalında yayınlanacak olan “Gümüş Lale” dizisi için şimdilerde SEKA 3. Kağıt Fabrikası'nda büyük bir film platosu kuruluyor. Bu plato da yapılacak çekimlerde rol alacak star, star yardımcıları, figüran ve teknik eleman ihtiyacı için Otoman film yan kuruluşu olan Ajans Elite hizmet girdi. Ajans sahibi Cemal Göktaş, Plato Müdürü Suat Ay, Genel Koordinatör Sevda Ecevit, Şube Genel Koordinatörü Kubilay Güleçoğlu ve Ajans Müdürü Cem Soyyer Ajans Elite tanıtımında bilgi verdi. Sinema, dizi ve reklam filmlerinde yer almak isteyen ve yeteğine güvenenlerin Çukurbağ Mahallesi İnönü Caddesi No:15 Kat:3’te bulunan adresi bizzat başvurabilecekleri gibi www.ajanselite.com adresine de yapabilecekleri bildirildi.

SİNEMA CAZİBE MERKEZİ OLACAK
Plato Müdürü Suat Ay, bu dizi için 3 yıldır çalıştıklarını ve dizinin 3,5 milyon dolara mal olduğunu ve bütçenin tamamının Ottoman Film tarafından karşılandığını söyledi. Ay Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin büyük destek verdiğini belirterek “Kocaeli'de pek çok kişiye istihdam sağlayacağız ve kente sanatsal bir katkı sunacağız. Dizinin 150 kişilik bir yapım ekibi, 300 kişinin üzerinde de oyuncu kadrosu olacağını, sadece 30 kişilik bir ana kadrosu bulunuyor. Biz Ajans Elite ile Kocaeli de bu işe yetenekli insanları seçmek için yola çıktık. Televizyon, sinema dünyasına buradan yıldızlar kazandıracağız. Tüm sinema, dizi ve reklam çekimleri Seka fabrikasında kurulu platolarda yapılacak. Kocaeli bir anlamda sinema cazibe merkezi olacak” dedi.

KOCAELİ’DEKİ YETENEKLER ARANIYOR
Ajans Elite genel koordinatörü Sevda Göktaş ta yaptığı açıklamada İstanbula akın eden potonsiyel yeteneklerin kendilerini İstanbuldaki sektör içinde ifade edemediklerini gördüklerini belirterek “ Arayışlarımızı İstanbul dışına taşıyarak kaynağında tespit için çalışmaya başladık ve yetenekli insanları Kocaeli den seçmeye karar verdik. Kocaeli bu anlamda oyuncu, yönetmen, müzik dallarında çok başarılı yıldızlar çıkarmıştır. Özellikle kamera önü oyuncuları ve özel yetenekler arıyoruz. Kamera arkası hizmetlerde çalışabilecek ekip kuracağız. Bu anlamda yapımcılar ile oyuncu adayları arasında doğrudan köprü kurulacaktır.”şeklinde bilgiler verdi. Seka’da kurulu platonun Başbakan tarafından açılması beklendiği ve Otoman film ilk reklam filmleri çekimlerine başladığı öğrenildi.

06 Nisan 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR