Başkan Doğan’dan Başhekim Cantürk’e ziyaret

Sıcak ve samimi karşılamanın ardından hoş sohbetlerle devam eden ziyarette konuşan Başkan Doğan “Dünyanın en zor yönetim birimlerinden biri hastane...

BÜYÜT

Sıcak ve samimi karşılamanın ardından hoş sohbetlerle devam eden ziyarette konuşan Başkan Doğan

“Dünyanın en zor yönetim birimlerinden biri hastane yönetimidir. Ama aynı zamanda en kutsal hizmetlerden biridir. Daha önceki çalışmalarınızı biliyoruz. İnanıyoruz ki sizinle birlikte hastanemiz daha güzel hizmetler sunacak, daha çok derde deva olacak, daha çok şifa dağıtacak. Biz, İzmit Belediyesi olarak, hem de hekim belediye başkanı olarak sizlerin yanında olacağız. Sadece ülke içerisinden değil; tüm dünya ülkelerinden tedavi amaçlı hastalarımız gelsin. Sağlık turizmi alanında tüm dünya ülkelerinden gelen hastalara hizmet için çalışacağız” dedi.

 

AMAÇ HİZMETLERİ DAHA İLERİYE GÖTÜRMEK

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın ziyaretlerinden dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirten Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk de  “Başkanımızla 20 yıl öncesine dayanan bir tanışmışlığımız var. Kendisiyle 20 yıl önce birlikte çalıştık, yeni görevimizle birlikte yine iş birlik içerisinde çalışacağız. Bizim amacımız daha önce yapılan hizmetleri daha ileriye götürmek. Şehrin dinamiklerinin bizim yanımızda olduklarını bilmek bizi çok mutlu ediyor. Herkese eşit mesafede en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Ziyaret sonunda Başkan Doğan, Başhekim Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk’e İzmit’in sembolü olan Saat Kulesi maketini hediye etti.

17 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR