Pehlivan, belediye personeli buluştu

Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, personeli ile yemekte buluştu. Adaylık açıklamamı ilk ailemle paylaşmak istedim diyen başkan Pehlivan işçisind...

BÜYÜT

Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, personeli ile yemekte buluştu. Adaylık açıklamamı ilk ailemle paylaşmak istedim diyen başkan Pehlivan işçisinden, memuruna tüm çalışanlarından destek aldı

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde tekrar belediye başkanlığına aday olan Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan personeli ile bir araya gelerek, kararını personeline bildirdi. Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan ile eşi Ayşe Hanımın ev sahipliği yaptığı programa; Belediye İş T.İ.S. Genel Sekreteri Erdoğan Kefeli, Eğitim Basın-Yayın Genel Sekreteri Bayram Özkan, belediye başkan yardımcıları Mehmet Şendoğan, Selattin Kabadayıoğlu, Musa Yüksel, Belediye İş Kocaeli Şube Başkanı Osman Şar ve Körfez Belediye personelinin tamamı ailesi ile birlikte katıldı.

SENDİKALAR YANINDA

Ankara’dan programa katılmak için gelen Belediye İş Eğitim Basın-Yayın Genel Sekreteri Bayram Özkan yaptığı konuşmada Başkan Pehlivan’ın yanında olduklarının altını çizdi. Bayram Özkan “Körfez Belediyesi büyük bir aile. Ufak ailelerde bile sıkıntılar yaşanır. Bu büyük ailede 10 yıldır hiç sıkıntı yaşanmadı. Sendika olarak yüzü işçisine dönük tüm belediye başkalarının yanındayız. Bunlardan biriside Yunus Pehlivan, gün sahip çıkma günüdür.” dedi.
“ARAYIŞA GİRMEYE GEREK YOK”

Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır diyen Özkan her başarılı belediye başkanın arkasında da personeli olduğunu söyledi. Özkan “Biz, başarılı belediye başkanımızın yanındayız. Arayışa girmeye gerek yok.” diye konuştu. Özkan’dan sonra söz alan Bem Bir Sen işyeri temsilcisi İsmail Hakkı Arıcı, başkan Pehlivan’ın işyerinde sağladığı huzur ortamından dolayı, çalışanların hakkına çok dikkat ettiği için teşekkür ederek, “Yanındayız Usta” yazılı çiçek takdim etti.

“SİYASETÇİ TEVAZU SAHİBİ OLMALI”

Büyük alkışlar eşliğinde mikrofona gelen Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, ana teması vefa olan güzel bir hikaye ile konuşmasına başladı. Başkan Pehlivan “2001 yılında Türkiye’de ekonomik buhran yaşanıyordu. İş başına gelen Ak Parti hükümeti ile 11 yılda her alanda büyük gelişmeler yaşandı. Türkiye istikrarla büyüdü. 2004 yılında devraldığım Körfez Belediyesi ’de, 2001 Türkiye’sine benziyordu. Her yere borçlu, hacizli, kasası boş, sorunları büyük Yarpaş ve İlimtepe Kooperatifi vardı. Kolları sıvadık, çok çalıştık. Biz Körfez’in kronik sorunlarını çözdük.” dedi. Büyük yatırımlar yaptıklarını belirten Pehlivan reklamı çok sevmediğini söyledi.

“BU FOTOĞRAF ÖNEMLİ”

Adaylık müracaatını sade bir şekilde eşiyle yaptığını söyleyen Pehlivan bu kararı Körfez Belediyesi ailemle paylaşmak istedim dedi. Pehlivan “Bu fotoğrafı herkesin görmesi gerek.” diye konuştu. Körfez Belediyemiz en üst yöneticisinden, alt kademelerinde çalışanlarına alnı ak, yüreği ak tertemiz bir kurum diyen Başkan Pehlivan personeline seslenerek “ Başımı öne eğdirmeden, çok güzel çalışmalara imza attınız teşekkür ederim” dedi.

“İSTİKRAR SÜRSÜN”

Pehlivan, “Partimize halkımızın teveccühü her seçimde artarak devam ediyor. Bu teveccühün karşılığını vermeye devam edeceğiz. Sizlerle birlikte çalışarak Körfez’i, ülkemizde hatta dünyada adından söz edilen bir ilçe haline getireceğiz” diye konuştu. Bu istikrar sürsün diye sizlerden destek istiyorum diyen Başkan Pehlivan hepinize sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum diye sözlerini tamamladı.

01 Kasım 2013 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR