BBP Derince sahaya indi

BBP Derince İstişare Toplantısı önceki gün yapıldı. BBP Derince İlçe Başkanı İsmail Çorbacı, çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. Çorbacı, Derince’de ol...

BÜYÜT

BBP Derince İstişare Toplantısı önceki gün yapıldı. BBP Derince İlçe Başkanı İsmail Çorbacı, çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. Çorbacı, Derince’de olduğu gibi Türkiye genelinde BBP’nin yüksek bir oy alacağını söyledi. Çorbacı’dan sonra konuşan İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Türkiye’de büyük bir adaletsizliğin olduğunu söyledi. Adaletsiz iktidarların yıkılmaya mahkum olduğunu belirten Korkmaz, “Adalet milletin mutluluğu için şarttır. Başbakanın iki partili meclis istiyorum sözünü yanlış bir söylemdir” dedi.

ESNAF TURU
Türkiye’ye demokrasi gelmesi için önce siyasi partilerde demokrasinin oturması gekmektedir diyen Korkmaz, siyasi partilere yapılan seçim yardımlarının ya kaldırılması, ya da dağıtılıyorsa adaletli bir şekilde herkesin oy oranına denk gelecek bir şekilde dağıtılması gerektiğini söyledi. Bu arada BBP heyeti,. Derince’deki esnaflara broşür dağıtarak BBP’yi desteklemelerini istedi.

15 Şubat 2011 Kocaeli- SiyasetYÜKLENİYOR