2.KÜME FUTBOL LİGİ MAÇLARI:

        KYÖD: 0 KARAMÜRSELSPOR: 7   STAT: Avni Kalkavan HAKEMLER: Abdullah Açıkyol ***, Dünya Güzel ***, Yakup Kaval *** KYÖD: Tarcan *, Gökhan *, Kem...

BÜYÜT

 

 

 

 

KYÖD: 0 KARAMÜRSELSPOR: 7

 

STAT: Avni Kalkavan

HAKEMLER: Abdullah Açıkyol ***, Dünya Güzel ***, Yakup Kaval ***

KYÖD: Tarcan *, Gökhan *, Kemal *, Mert * (Dk. 69 Oğuzhan *), Emre *, Kadir * (Dk. 46 Hakan Ertosun *), Emre Atan * (Dk. 46 Alican *), Efe *, Hakan *, Emirhan *, Erdem *

KARAMÜRSELSPOR: Hakan **, Nurol ***, Mustafa ***, Ahmet ***, Gökhan *** (Dk. Erhan **), Emre **** (Dk. 46 Furkan ***), Altay ***, Zafer ****, Emre Karabela ****, Kadir *** (Dk. 70 Tansu *), Batuhan ***

GOLLER: Emre Dk. 13, Emre Karabela Dk. 17, 33 ve 66, Batuhan Dk. 24, Gökhan Bat Dk. 36, Zafer Dk. 75

NOT: Karamürselspor’dan Tansu dakika 85’te penaltı kaçırdı.

 

 

 

İZMİT GB: 5

YALAKDERESPOR: 2

 

STAT: Avni Kalkavan

HAKEMLER: Muharrem Kırbaş ***, Mesut Akçınar ***, Murat Sönmez ***

İZMİT GB: Alihan **, Çetin *** (Dk. 80 Doğuşcan **), Yunus **, Cumhur ***, Melih *** (Dk. 73 Yunus Emre Suerkan **), Cem **, Yunus Tuna **** (Dk. 90 Samet), Doğukan ***, Deha ***, Emir **, Ahmet ***

YALAKDERESPOR: Fuat *, Murat *, İrfan *, Samet ** (Dk. 82 Sedar *), Faruk *, Oğuzhan * (Dk. 73 Semih *), Mehmet *, Akif *, Muharrem **, Yasin * (Dk. 44 Ercan **), Gökhan *

GOLLER: Deha Dk. 2, Yunus Tuna Dk. 30, 68 ve 87, Emir Dk. 53 (İzmit GB), Ercan Dk. 52, Muharrem Dk. 89 (Yalakderespor)

 

 

 

 

BEKİRDERESPOR: 1

İHSANİYE DOĞAN: 2

 

STAD: Cephanelik

HAKEMLER: Şaban Kaya **, Mehmet Zeki Uzar **, Serkan Yılmaz **

BEKİRDERESPOR: Kerem **, Salih **, Eren ***, Raşit **(Dk.67 Hakan **), Cem ***, Fuat **(Dk.84 Eren), Kıvanç **(Dk.86 Emirhan), Sabri ***, Soner **, Serkan **, Furkan ***

İHSANİYE DOĞAN: Kayıhan ***, Ertuğrul Usta ***, Umut ***, Mustafa **, Gökmen **, Burak **, Ertuğrul Şamlı *** (Dk.84 Selim), Ali ***, Şenol ***(Dk.90+5 Tunahan), Ferdi **(Dk.76 Berkay **), Aykut ***

GOLLER: Şenol Dk45, Sabri Dk.66, Aykut Dk.83

KIRMIZI KART: Sabri Dk.74

 

 

 

 

2.AMATÖR KÜME D GRUBU 2.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                          O            G            B             M           A             Y             P

1-İlimtepe FK                    2             2             0             0             16           0             6            

2-Tavşanlıspor                  2             2             0             0             7             2             6

3-Sarımeşe BLD                               2             2             0             0             7             4             6            

 4-Gebze Karadeniz        2             1             0             1             12           7             3            

5-Çayırtepe Gençlik       2             1             0             1             3             3             3            

6-Kandıra Çağdaş            2             1             0             1             5             6             3

7-Gölcük Asarköy            2             1             0             1             3             5             3            

 8-Ulaşlıspor                      2             0             0             2             2             5             0

9-Üçtepespor                   2             0             0             2             3             7             0

 10-Kireçocakları              2             0             0             2             4             23           9

 

TOPLU SONUÇLAR

Çayırtepe Gençlik- Ulaşlıspor: 2-0

Üçtepespor- Tavşanlıspor: 1-4

Gebze Karadeniz-Kireçocakları: 10-4

Sarımeşe BLD-Kandıra Çağdaş: 4-2

İlimtepe FK-Gölcük Asarköy: 3-0

 

2.AMATÖR KÜME E GRUBU 2.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                          O            G            B             M           A             Y             P

1-İzmit Vezirçiftliği          2             2             0             0             6             3             6            

2-Derince Çenedağ        2             2             0             0             4             1             6

3-Karamürselspor           2             1             1             0             9             2             4

 4-Uzunçiftlikspor            2             1             1             0             6             5             4

5-Köşklüçeşmespor       2             1             1             0             4             3             4            

6- Serdar GB                      2             1             0             1             6             3             3

7-Arslanbey BLD              2             1             0             1             3             6             3

 8-Üçyoldoğuspor           2             0             1             1             3             4             1

9-Gebze Kirazpınar         1             0             0             1             1             2             0

 10-Eşmespor                    1             0             0             1             0             5             0

11-KYÖD                             2             0             0             2             2             10           0

 

TOPLU SONUÇLAR

Eşmespor (BAY)

Serdar GB- İzmit Vezirçiftliği: 1-3

Köşklüçeşmespor-Gebze Kirazpınar: 2-1

Derince Çenedağ-Üçyoldoğuspor: 2-1

Uzunçiftlikspor-Arslanbey BLD: 4-3

KYÖD -Karamürselspor: 0-7

 

 

 

2.AMATÖR KÜME F GRUBU 2.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                          O            G            B             M           A             Y             P

1-Çerkeşli                           2             2             0             0             11           3             6            

2-Tavşancılspor                                2             2             0             0             9             2             6

3-Yuvacıkspor                   2             1             1             0             8             5             4

 4-Derince GB                   2             1             1             0             4             1             4            

5-İzmit GB                          2             1             0             1             6             5             3

6-Derbent Esnaf              2             1             0             1             5             8             3

7-Yeniyalı Barbaros         1             1             0             1             1             1             1            

 8-Yalakderespor             2             0             1             1             5             8             1

9-Gebze Beşköy GB       1             0             0             1             2             5             0

 10- Kocaeli Güneş          2             0             0             2             0             6             0

11-Fatih Neşespor          2             0             0             2             2             9             0

 

TOPLU SONUÇLAR

Yeniyalı Barbaros (BAY)

Derince GB- Kocaeli Güneş: 3-0 (Hükmen)

Yuvacıkspor- Gebze Beşköy GB: 5-2

İzmit GB- Yalakderespor: 5-2

Fatih Neşespor-Tavşancılspor: 1-6

Derbent Esnaf-Çerkeşli: 2-8

 

09 Şubat 2014 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR