“Kültür merkezleri okulların emrinde”

        İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, kısa adı KONEDER olan Kocaeli Nema Eğitimciler Derneğini ziyaret etti. KONEDER Başkanı Orhan Duran ve...

BÜYÜT

 

 

 

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, kısa adı KONEDER olan Kocaeli Nema Eğitimciler Derneğini ziyaret etti. KONEDER Başkanı Orhan Duran ve yönetim kurulu üyelerince sıcak ve samimi şekilde karşılanan Başkan Doğan “Eğime destek olmak bizim sevdamız” dedi.

 

“SEVEREK YAPIYORUZ”

Okulların ve öğretmenlerin sorunlarını yakından bildiklerini söyleyen Başkan Doğan “Resmiyette belediye olarak eğitim alanı bizim birinci derecede sorumluluk alanımız olmamasına rağmen eğitime destek olmayı kendimize görev kabul ettik. Göreve ilk geldiğimiz günden beri bu alanda imkanlarımızı sonuna kadar kullanma gayreti içinde olduk. Biz çocuklarımızın olduğu halkımızın olduğu her yere sahip çıkmaya çalışıyoruz. 5 yıl içinde 50’den fazla okulumuza birçok hizmetler yaptık. Bütün bunları severek yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Biliyorum ki okullarımızın bir eksiği de büyük etkinlik salonların olmayışı. Bunun için Kuruçeşme Kültür Merkezi ve Necati Gençoğlu Kültür Merkezi’ndeki düğün salonundan ayrı iki tane özel olarak hazırlanmış büyük salonları okullarımızın emrine verdik. Bütün okullarımız buralarda etkinlik yapabilirler” şeklinde konuştu.

 

“DOĞAN, HEP YANIMIZDA”

Yeni dönemde okullarımız için eğitim için yeni projelerimiz var. Özellikle şehrimizin sanayi ve turizmle birlikte bilgi teknolojileri üreten bir şehir olması için çalışmalara hız vereceğiz”  dedi Kocaeli Nema Eğitimciler Derneği Başkanı Orhan Duran da Doğan’ın tam bir eğitim sevdalısı biri olduğunu belirterek “Böyle bir başkana sahip olduğumuz için çok mutluyuz.  Belediye başkanımız okullarımızın eksiğinin giderilmesi için canla başla çalışıyor. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır” şeklinde konuştu.

18 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR