Yinelek’ten büyük jest

Kocaeli'nin başarılı iş adamlarından, Yin Yapı'nın sahibi Yaşar Yinelek şirketlerinde yüksek performans gösteren üst düzey yöneticilerini ve çalışanl...

Kocaeli'nin başarılı iş adamlarından, Yin Yapı'nın sahibi Yaşar Yinelek şirketlerinde yüksek performans gösteren üst düzey yöneticilerini ve çalışanlarını çeşitli hediyeler ile ödüllendiriyor. Yaşar Yinelek şirketlerinde üstün başarı gösteren üst düzey yöneticileri aynı zamanda yeğeni Merve Şeker ve kızı Neşe Yinelek Öztonga'ya sıfır kilometre birer otomobil hediye etti. Merve Şeker ve Neşe Yinelek Öztonga hediyelerini Kullar'da bulunan Yinyapı'ya ait lojistik depolarında teslim aldılar.

 

ÖRNEK OLSUN

İş adamı Yinelek "Günümüzde kamu kuruluşlarında bile yüksek performans değerlendirmesi yapılmakta olup, ben 3 yıldan beri şirketlerimde bu yöntemi uyguluyorum. Şirketlerimde çalışanlar adeta başarı yarışına girmiş şekilde çalışıyorlar. Geleneksel hale getirdim, her yıl yüksek performans gösteren personelime ev ve araba gibi hediyeler veriyorum ki diğer çalışanlara örnek olsunlar" dedi.

           

GÜLE GÜLE KULLANIN

Yinelek'in annesi Melek Yinelek akraba veya yabancı fark etmeksin oğlunun şirketinde çalışanlarını bizzat tebrik ediyor ve onlara tavsiyelerde bulunuyor. Melek anne her iki torununa da "Kaza yapmadan güle güle kullanın" diyerek arabalarını teslim etti. Yinelek'in kızı Neşe Yinelek Öztonga hediyenin kendisini çok mutlu olduğunu söyleyerek, böyle bir aileye sahip olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yaşar Yinelek'in Sakarya Üniversitesi'nde okuyan yeğeni Merve Şeker de çok heyecanlı ve mutlu olduğunu belirtti.

27 Aralık 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR