SP Adayı Hasan Bitmez: Türkiye’nin kalbi hasta

Derince Ali Baba Restorant’ta gerçekleşen kahvaltıya Saadet Derince İlçe Başkanı Halil Kayın, Milletvekili Adayları Recep Sarıdoğan ve Av. Fatih Polat...

BÜYÜT

Derince Ali Baba Restorant’ta gerçekleşen kahvaltıya Saadet Derince İlçe Başkanı Halil Kayın, Milletvekili Adayları Recep Sarıdoğan ve Av. Fatih Polat da katıldı. Kahvaltıda konuşan Hasan Bitmez Saadet Partisi olarak bu seçimlerde iddialı olduklarını ve milletin görüşlerini meclise taşıyacaklarını ifade etti.

 

Estetik Ameliyatı Yapıyorlar

Türkiye’nin kalbinin hasta olduğunu söyleyen Bitmez : “Durum böyle iken bugünkü iktidar saç ektirerek, burun estetiği yaptırarak durumu düzelteceğini zannediyor. Memleketin asıl meseleleri göz ardı edilirken estetiğe dönük çalışmalar yapılarak milletin gözü boyanmaya çalışılıyor. Yol vb. çalışmalar önemli çalışmalar olmakla birlikte istihdamı artıracak, üretimi artıracak öncelikli çalışmalar değildirler.

 

Saadet Asıl Sorunları Çözecek

Saadet Partisi ise memleketin asıl problemlerini işsizliği, düşük maaşları, artan borçları ve kötü dış politikayı tedavi etmeye geliyor. Daha önce bunu başarmış kadrolarıyla milletimize hak ettiği şekilde bir yaşam sunmaya geliyor. Milletimizin her talebini meclise taşıyacağız, hatta milletimizin yeterli imza sayısıyla kendi taleplerini meclise kanun taslağı olarak sunmasının önünü açacağız.”dedi.

 

Samimi bir havada geçen kahvaltıdan duydukları mutluluğu ifade eden muhtarlar Saadet Partisi’nin vaatlerini ilgiyle dinlediler. Konuşmaların ardından adaylar muhtarların sorularını cevapladı. Sorularına aldıkları cevaplardan memnuniyetlerinin belirten katılımcılar Milli Görüş’ün geçmişte yaptıkları hizmetleri hatırladıklarını; aynı hizmetleri tekrar görmeyi arzu ettiklerini söylediler.

15 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR