BAŞSİAD’lılara ‘dijital’ bilgi

Kocaeli'nin en aktif iş adamı derneklerinden Başarılı Sanayici ve İş Adamları Derneği (BAŞSİAD) önceki gün üyelerine yönelik özel bir etkinlik düzenl...

Kocaeli'nin en aktif iş adamı derneklerinden Başarılı Sanayici ve İş Adamları Derneği (BAŞSİAD) önceki gün üyelerine yönelik özel bir etkinlik düzenledi. Çağımızın en önemli iletişim ve pazarlama araçlarından sosyal medya ve dijital pazarlama konularında gerçekleşen seminer büyük ilgi gördü. Seminere konuşmacı olarak Kocaeli Üniversitesi öğretim üyesi Arda Süar katıldı.

 

YOĞUN KATILIM

Yaklaşık 100 dernek üyesinin katılım gösterdiği etkinlikte, dijital pazarlama ana başlık olurken, firmaların sosyal medya konusundaki yaklaşımları, dijital mecraları fırsata çevirme imkanları ve sosyal medya kullanıcılarının dijital çağda firmalardan beklentileri gibi başlıklar da ele alındı. Ana konuların Arda Süar tarafından aktarılmasının ardından, katılımcıların sorularına da cevap verildi.

 

“DİJİTAL MEDYA ARTIK ÇOK ÖNEMLİ”

Yapılan etkinliğin ardından bir açıklama yapan BAŞSİAD Başkanı Barış Arat, dijital medyanın çağın en önemli iletişim mecralarından bir tanesi olduğunu söyledi. Arat, “BAŞSİAD olarak biz de bu konuda bir etkinlik düzenleyerek üyelerimizi bilgilendirmek, bu konuda doğru bilgiler elde etmek için bir etkinlik gerçekleştirdik. Değerli bilgileri bizimle paylaşan Arda Süar’a teşekkür ediyoruz” dedi.

19 Mart 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR