BBP Kurucu İl Başkanı Küpeli’den Erdoğan'a destek

AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, İlçe Başkanı Osman Badem ve il ve ilçe başkan yardımcıları BBP Kurucu il Başkanı Abdülkadir Küpeli'ye taziye ziya...

AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, İlçe Başkanı Osman Badem ve il ve ilçe başkan yardımcıları BBP Kurucu il Başkanı Abdülkadir Küpeli'ye taziye ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Civelek, cenazenin mitingin olduğu tarihlere denk gelmesinden dolayı uğrayamadıklarını belirterek, “Allah sabırlar versin geride kalanlara hayırlı huzurlu ve bereketli ömürler diliyorum” dedi. Civelek, Körfezde de bir takım ziyaretlerde bulunacağını ifade ederek, “Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

“ÇATI ADAYI DESTEKLEMİYORUZ”

Küpeli ise, Civelek’e hitaben konuşmasında “İslami ve insani hassasiyetlerinizi bilirim, babama vefatından dolayı yapmış olduğunuz ziyaret için teşekkür ediyorum. Ülke için yapmış olduğunuz yoğun çalışmaları takdirle karşılıyor, geçmişte bize verdiğin desteği bu seçimlerde de bizler sana vereceğiz” dedi. Cumhurbaşkanlığı adaylık sürecinde birçok kişi ile görüştüklerini ifade eden Küpeli, hiç bir arkadaşımıza aday konusunda fikir alınmadığı belirterek, çatı  adaya destek vermeyeceklerini vurguladı.


“AHDE VEFANIN GEREĞİNİ YAPACAĞIZ”

Küpeli; “Ülkenin gidişatı ve istiklal bakımından bu seçim sürecinde Erdoğan'a destek vereceğiz senin siyasi hayatında bize verdiğin desteği bizde Kocaeli’de sana vereceğiz ahde vefanın gereği budur, diyerek O günlerde genel başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu'nun Kocaeli gelmesine bizim cesedimizi çiğnemeden bu ile sokmamasın diyenler şimdi partimizin genel başkanımıza karşı çıkanlarda birliktedir. Desteklerimiz için kimsenin şüphesi olmasın seçim ülkenin geleceği için önemli ve özellikle siyasi bir hareketten gelerek ülkenin başına geçmek önemli genelde bürokrasiden gelen süreçleri neler olduğunu ülkeye ne kadar zarar verdiğini biliyoruz. 28 Şubat’ları gördük. Milletin teveccühünü gören adayı seçilmesini öngörüyoruz. Başka yerden dayatma ile gelen adaya destek vermeyeceğiz.  Dostlarımız partinin kurucu arkadaşlarımızla konuştuk. Seçim sürecinde destek vereceğiz. Bu ziyaretindeyiz onurlandırdı. Allah sizden ve teşkilatlarınızdan razı olsun” dedi.

07 Ağustos 2014 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR