Ali Gürdal, Nevzat Doğan’dan özür diledi

Ziyarette Yeşilova Mahalle Muhtarı Selahattin Kural ve Ak Parti mahalle temsilcisi Engin Gedik de yer aldı.   İŞ OLSUN DİYE ELEŞTİRİYORLAR Yeşilova...

Ziyarette Yeşilova Mahalle Muhtarı Selahattin Kural ve Ak Parti mahalle temsilcisi Engin Gedik de yer aldı.

 

İŞ OLSUN DİYE ELEŞTİRİYORLAR

Yeşilova Gençlik Spor Kulübü Başkanı Ali Gürdal, Doğan’a spora verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Cephanelik Spor Tesisi, Türkiye’ye örnek bir tesis olup, tüm spor kulüplerimiz buradan en iyi şekilde faydalanmaktadır. Bazı kişilerin, prim yapmak için Cephanelik Spor Tesisleriyle ilgili yaptıkları acımasız eleştiriler doğru değildir. Tesisin bütün bölümleri çalışmaktadır. Bunu söyleyenler hayatlarında o tesise kaç defa gittiler. Görmeden, kulaktan duyma bilgilerle sırf prim yapmak için eleştiriyorlar” dedi.

 

BAŞKANIMIZDAN ÖZÜR DİLİYORUZ

Kulüp Başkanı Gürdal, Dr. Nevzat Doğan’ın 2009 seçimlerinde İzmit Belediye Başkanlığına aday olduğunda Cephanelik bölgesine amatör spor kulüpleri için Türkiye’nin en modern tesisini yapacağını söylediğini de hatırlatarak “Bir toplantıda Belediye Başkanımız bizlere böyle bir söz verdiğinde buna inanmamış, sıradan seçim vaadi olduğunu düşünerek, kendisini eleştirerek toplantıyı terk etmiştim. Çünkü o zamana kadar bizlere çok kişi böyle sözler vermişler fakat hiç biri tutulmamıştı. Nevzat Bey’in de sözü bana çok da inandırıcı gelmemişti. Fakat seçimlerde Nevzat Bey İzmit Belediye Başkanı seçilip projeyi hayata geçirdiğinde çok mahcup olduk. Kendisinden ne kadar özür dilesem azdır. Türkiye’nin en modern spor tesislerine sahibiz. FİFA standartlarında bir tesisi bizlere kazandırdığı için Belediye Başkanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır” şeklinde konuştu.

 

SPORCU DOSTU BELEDİYE

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da spora ve sporcuya desteği severek yaptıklarını belirterek “Göreve geldiğimiz ilk günden beri başta amatör spor kulüpleri olmak üzere spora ve sporculara hep destek olduk. Spor kulüplerimize malzeme yardımlarının yanı sıra, kulüplerimize sosyal tesisler, spor sahaları, mahallere semt sahaları yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Türkiye’de bir ilçe belediyesi olarak amatör spora en büyük tesisi kazandıran belediyeyiz. FİFA standartlarındaki Cephanelik Spor Tesislerinden sadece şehrimizdeki spor kulüpleri değil, diğer ilerdeki ve milli takımlarımız bile yararlanmaktadır. Sporun her branşına maddi ve manevi katkı sağlamaya devam edeceğiz. Spor kulüplerine ve sporculara verdiğimiz destekler konusunda asla popülist davranmadık. Her zaman emin, gerçekçi ve samimi adımlar attık. Spor üzerinden siyaset yapmam, spora siyaseti karıştırmam. Spora yaptığımız yatırımları hep geleceğe yatırım, gençlerimize yatırım olarak gördük. Spora desteğimiz artarak devam edecek” dedi.

10 Ocak 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR