Fikri Işık tekrar teşkilat başkan yardımcısı

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık tekrar Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.IŞIK TEŞKİLAT BAŞKAN YARDIMCISIAk Parti K...

BÜYÜT

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık tekrar Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

IŞIK TEŞKİLAT BAŞKAN YARDIMCISI
Ak Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık dün itibariyle tekrar Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. 24. Dönem milletvekili seçimlerinden sonra Ak Parti TBMM grubu ve Ak Parti Genel Merkezinde birtakım görev değişikliklerine gidildi. Teşkilat Başkan yardımcıları da yeni dönemde tekrar belirlendi. Yaklaşan kongreler öncesi 6 teşkilat başkan yardımcısından dördünün değiştiği yeni dönemde Fikri Işık yeni bir bölgeden sorumlu olacak şekilde tekrar genel merkez teşkilat başkan yardımcılığı görevine getirildi.

DOĞU KARADENİZ VE DOĞU ANADOLU’DAN SORUMLU OLACAK
Geçtiğimiz 4 yıllık dönemin iki yılında Ege bölgesinde iki yılında Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki illerden sorumlu olarak görev yapan Işık bu dönemde Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgelerindeki 13 ilden sorumlu olacak. Işık’ın sorumlu olduğu bölgede Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Ardahan, Kars, Iğdır, Ağrı, Erzurum, Gümüşhane, Bayburt, ve Erzincan illeri bulunuyor.

IŞIK MİLLİ EĞİTİM KOMİSYONU SÖZCÜSÜ
Geçtiğimiz hafta TBMM’de milletvekillerinin komisyonları da belirlendi. Geçtiğimiz dönem Milli Eğitim komisyonu üyesi olan Işık tekrar bu komisyonda görev aldı. TBMM’de yapılan ilk komisyon toplantısında Işık komisyon sözcülüğüne seçildi. Işık böylece 2 yıl boyunca TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu sözcülüğü görevini de yürütecek.

20 Temmuz 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR