Saadet Körfezden Müftüye Kutlu Doğum Ziyareti

Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Recep Sarıdoğan Eski İzmit İlçe Başkanı Mustafa Can,Siyasi işler başkanı Faruk Coşku ve Tanıtım Başkan Yardımcısı N...

BÜYÜT

Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Recep Sarıdoğan Eski İzmit İlçe Başkanı Mustafa Can,Siyasi işler başkanı Faruk Coşku ve Tanıtım Başkan Yardımcısı Necip Özkan la birlikte Körfez İlçe Müftüsü Musa İmamoğlu’nu Makamında ziyaret etti.
Saadet Partisi körfez İlçe Başkanı Recep Sarıdoğan Hz. Peygamber Efendimizin Kutlu doğum Haftası nedeniyle Körfez Müftüsü Musa İmamoğlu nu makamında ziyaret etti.Manevi sahada yapılan çalışmaların halkımızın İnançlarını Kuvvetlendirdiğini söyleyen Sarıdoğan,Diyanet İşleri başkanlığının yaptığı hayırlı çalışmalardan dolayı Siz Kıymetli Müftülerimizin ve Hocalarımızın gayretleriyle Küçük,büyük her kesin İnandığı dininin gereklerini öğrenmektedirler Allah sizlerden razı olsun dedi.
Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Recep Sarıdoğan ve Yönetim Kuruluna bu anlamlı günde ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ettiğini söyleyen Körfez ilçe Müftüsü MUSA İMAMOĞLU Muhammed (S.A.V.)'in
çölün ortasında Mekke'de nur gibi doğarak tüm insanlığı aydınlattığını belirtti.

İMAMOĞLU Peygamberimizin dünyaya gelmesiyle birlikte karanlıklara boğulan insanlar, zulmetten nura, cehaletten ilim ve medeniyete kavuştu. Onun gibi bir peygamberi bize göndermekle bize Allah en büyük iyiliği yapmıştır.
Allah(c.c )bize onu model yapmış, ona bakın aynısını yapın demiş. Onun için bizlerde diyoruz ki ya Rabbi, emrinize amadeyiz. Emrinize uyuyoruz. Bu haftalarda Sevgili peygamberimizi daha çok okuyacağız, onun ahlakını anlayacağız ve onun gibi yapmaya çalışacağız. Rabbimiz bizi o kutlu nebinin yolundan ayırmasın diyerek her zaman dua etmeliyiz dedi.
Kutlu doğumla ilgili bir çok program hazırladıklarını söyleyen İMAMOĞLU bununla birlikte Körfez ilçede bütün camilerimizde hocalarımızın Kur’an sevdalısı insanımıza kadın erkek demeden Fıkıh,,Akait,,Siyer ve Kur’an öğretilerek insanlarımızın daha fazla İslami bilgiyle donatılmaktadır dedi.

16 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR