Sarıbay’dan Kuşkan’a anlamlı mesaj

CHP eski il başkanı Cengiz Sarıbay ve yönetimi, yeni İl Başkanı Yalçın Kuşkan ve yönetimine ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Ziyarette parti içi d...

BÜYÜT

CHP eski il başkanı Cengiz Sarıbay ve yönetimi, yeni İl Başkanı Yalçın Kuşkan ve yönetimine ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Ziyarette parti içi dedekodulara değinen Sarıbay, “Dedikodular seni yıldırmasın” şeklinde konuşarak anlamlı bir göndermede bulundu.

Cengiz Sarıbay ve yönetimi, CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Parti içinde yaşanan çekişmelerden dolayı moral bozmamak gerektiğini, bir kişinin herkesi memnun edemeyeceğini hatırlatan Sarıbay, “Siz doğru bildiğinizi yapın. Önemli olan parti için yaptığınız çalışmalar, şahsınız değil. Artık kendi dünyanızdan çıkmalısınız. Zaman fedakârlık zamanıdır, yoksa parti elden gider. Parti içinde ki kavgayı gürültüyü bir kenara bırakmalıyız. Bunlar bizi küçük düşürmekten başka işe yaramaz” şeklinde konuştu.

“MALZEME OLMAYALIM”
Sarıbay’ın ziyaretinin kendilerine motivasyon olduğunu kaydeden Yalçın Kuşkan, “Seçim öncesi gelen herkesin tartışmaya yol açacağını, bu yüzden yoluna devam edeceğini söyledi. İşgal ettiğim yer kimsenin eleştireceği bir yer değil diyen Kuşkan, “Bizim tek hedefimiz seçimlerde nasıl artı bir alırız. İlçe başkanlarımızı, belediye meclis üyelerimizi, eski milletvekillerimizi, kurultay delegelerimizi bir araya getirip nasıl çalışmamız gerektiğini tartışacağız. Her parti gibi bizim de sorunlarımız var. Hem genel de hem de yerelde basına çok malzeme veriyoruz. Ama biz çok sesli olduğumuz için ayaktayız. Birçok parti geldi geçti. AKP’de gidecek ama CHP kalacak” dedi.

13 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR