“ Gençler Karamürsel’in vazgeçilmez değerleridir”

Karamürsel Meslek Yüksek Okulunda okuyan gençlere Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel Kaymakamı Celil Ateşoğlu ile birlikte Derekö...

BÜYÜTKaramürsel Meslek Yüksek Okulunda okuyan gençlere Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel Kaymakamı Celil Ateşoğlu ile birlikte Dereköy Zeytin Cafe’de kahvaltı verdi.
Verilen kahvaltıda Karamürsel’de okuyan gençlerin sorunları dinlendi, istekleri not alındı. Başkan İsmail Yıldırım yaptığı konuşmada “ Karamürsel’de okuyan tüm gençler ailelerinden koparak okumak için ilçemize gelmiştir. Siz gençler ailelerinizin bize emanetisiniz. Her sorununuzu çözmeğe çalışmak bizim görevimiz. Akla mantığa uygun her sorunuzu hiç çekinmeden bana, makamıma gelerek belirtebilirsiniz.

GENÇLERE GÜVEN…


Her zaman yanınızdayım. Ve Karamürsel Belediyesinin tüm sosyal, kültürel etkinliklerine katılmanızdan mutlu olacağım. Sizler Karamürsel’de okumaya geldiniz ve Karamürsel’de oturuyorsunuz. Siz gençlerin Karamürsel’in sosyokültürel hayatına katkıları bulunmalıdır. Her projenizi akıl süzgecinizden geçirerek getirin. Yapılabilirliklerine göre hep beraber uygulayalım. Geçmişte sizden önce okuyan gençlerin birçoğu size örnektir. Bu kahvaltı ile sizlerin bizden ve bizim sizden öğrendiğimiz birçok düşünce var. Bu paylaşımdan çok mutluyum.” Kahvaltılı sohbet Başkan İsmail Yıldırım’ın ve Kaymakam Celil Ateşoğlu’nun öğrencilerle yaptığı langırt müsabakası ile devam etti.

12 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR