Özdilek’te Cumhuriyet, resimlerle anlatıldı

Özdilek Alışveriş Merkezi’nin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile düzenlediği ‘Cumhuriyet Çocukları’ konulu ödüllü resim yarışması sonuçlandı. Y...

BÜYÜT

Özdilek Alışveriş Merkezi’nin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile düzenlediği ‘Cumhuriyet Çocukları’ konulu ödüllü resim yarışması sonuçlandı. Yarışmanın ödül töreni ve sergi açılışı önceki gün Özdilek AVM’de gerçekleşti. Yarışmaya en çok Amiral Karamürsel İlköğretim Okulu’ndan öğrencinin katıldığı belirtildi.

 

2 BİN ÖĞRENCİ KATILDI

Katılımın yoğun olduğu yarışmanın ödül töreni ve sergi açılışına ilgi büyük oldu. 6-14 yaş arası toplam 2 bin öğrencinin katıldığı yarışmada; çocukların gözüyle Cumhuriyet Yönetimi, Cumhuriyet Bayramı coşkusu, çocukların Atatürk ve Cumhuriyet sevgisi temalarının işlenmesi ve böylece çocuklarımızın sevgi, coşku gibi soyut duyguları en yaratıcı şekilde resimleri ile ortaya koyması amaçlandı.

 

HEDİYELER VERİLDİ

Ödül törenine Özdilek İşletme Müdürü Ayhan Okyar, Özdilek Restoran Müdürü Ferit Bektaş, Mağaza Müdürü Kadir Özer Çalışan ve Halkla İlişkiler ve Tanıtım Sorumlusu Semra Erensoy ve okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve küçük ressamlar katıldı. Dürdane Özdilek İlköğretim Okulu öğrencilerinin ritim gösterisinin ardından dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Birincilere 400 TL, ikincilere 250 TL ve üçüncülere de 100 TL’lik hediye çeki ile çeşitli hediyeler verildi.

 

DERECELER

İLKÖĞRETİM

1. Berra Naz ÖZTÜRK (Amiral İlköğretim Okulu)

2. Öykü Ceren ATİK (30 Ağustos İlköğretim Okulu)

3. Asya KAVŞUT (15. Kolordu İlköğretim Okulu)

 

ORTA ÖĞRETİM

1. Ayşe Berra BORLAK (Albay İbrahim Karoğlanoğlu Ortaokulu)

2. Doğanur AKÇİL (Şehit Üsteğmen Murat Hasırcıoğlu Ortaokulu)

3. Eslem Dida ARMUTU (75. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu)

30 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR