Yıldız Entegre en yeni ürünleriyle Intermob’da

Sektörün öncülerini ve dünya markalarını buluşturan fuarda Yıldız Entegre de yenilikçi ürünleriyle öne çıkıyor.   Alanında dünyanın önde gelen fuarl...

BÜYÜT

Sektörün öncülerini ve dünya markalarını buluşturan fuarda Yıldız Entegre de yenilikçi ürünleriyle öne çıkıyor.

 

Alanında dünyanın önde gelen fuarları arasında gösterilen Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı Intermob, bu yıl 10 – 14 Ekim tarihlerinde sektör profesyonellerini bir araya getirecek. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen fuarda Yıldız Entegre de benzersiz ürünlerini sergileyecek. Klasik parkeye oranla suya ve neme karşı 5 kat daha dayanıklı olan Varioclic Aqua da Intermob’da sergilenecek ürünler arasında yer alıyor.

 

Estetik ve işlevsel

Yıldız Entegre’nin Kocaeli MDF Fabrikası’nda üretilen Varioclic Aqua, özellikle koridor ve mutfak gibi suya maruz kalma ihtimali yüksek olan mekanlar için geliştirildi. 8 mm. kalınlık, 19 cm. genişlik ve 120 cm uzunluğunda olan bu yenilikçi ürün, timberland yüzey, 32. Sınıf AC/4 yüksek derecede yüzey aşınma direncine sahip. Varioclic Aqua; çağdaş tasarımı, zengin renk seçenekleri, modern estetiği, neme ve suya karşı dayanıklı yapısı ve Avrupa standartlarında üretilen tutkalsız “clic sistem”i ile özellikle suya maruz kalma ihtimali yüksek mekanlarda fark yaratıyor.

 

En iddialı ürünlerden

Tasarım ve teknolojiyi ahşap zeminleri yeniden tanımlamak ve yenilikçi ürünler geliştirmek için bir araya getiren Yıldız Entegre, Varioclic Aqua ile müşteri beklentilerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefliyor. Varioclic Aqua’nın Intermob Fuarı’nın en yenilikçi ürünlerinden biri olmasıyla dikkat çektiğini belirten Yıldız Entegre Parke Departmanı  Satış Yöneticisi Ergün Hacımurtazaoğlu, , “Türkiye’de daha önce üretilmeyen katma değerli ürünlere yönelme stratejimizi sürdürüyoruz. Portföyümüzün bu yılki en iddialı ürünlerinden Varioclic Aqua, tüketicilerin en büyük korkusu olan su baskınları karşısında oluşacak riskleri minimuma indiriyor.  Yenilikçi teknolojilerle tüketicilerin yaşamsal konforunu artırmaya yönelik ürün geliştirme çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu yeni ürünler Yıldız Entegre’nin ihracat hedefi açısından da önem taşıyor” diyor.

11 Ekim 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR